Πανελλήνιο αγοριών Κ21: Οι έδρες, το πρόγραμμα και οι διαιτητές της προημιτελικής φάσης
Οι έδρες, το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Προημιτελικής Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Αγοριών Κ21.
Προημιτελική Φάση Πανελληνίου Πρωταθλήματος Αγοριών Κ21
Α' Όμιλος (Δ.Α.Κ. Πολίχνης): Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα, Μ.Γ.Σ. Εθνικός, Πήγασος Πολίχνης, Α.Π.Σ. Αίολος.
Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024
15.00: Πήγασος Πολίχνης - Α.Π.Σ. Αίολος, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Δρανίτσας.
20.30: Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα - Μ.Γ.Σ. Εθνικός, Διαιτητές: Κουκουμάκας Π., Σταυρίδης.
Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024
15.00: Α.Π.Σ. Αίολος - Μ.Γ.Σ. Εθνικός, Διαιτητές: Μαυρίδης Γ., Λούμσι.
20.30: Πήγασος Πολίχνης - Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα, Διαιτητές: Παπακοσμάς, Κοτσικάρη.
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024
13.30: Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα - Α.Π.Σ. Αίολος, Διαιτητές: Μπέλλος, Μαυρίδης.
16.00: Μ.Γ.Σ. Εθνικός - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Μαυρίδης Γ., Μπέλλος.
Β' Όμιλος (Κατσάνειο): Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής, Α.Ο. Καβάλας, Α.Σ. Γιάννενα.
Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024
19.00: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής - Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Τσιούλα.
Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024
18.00: Α.Σ. Γιάννενα - Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Σταυρίδης, Μούζουλας.
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024
15.00: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής - Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Αβραμίδης, Λούμσι.
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Κυριακή 24 Μαρτίου 2024
Δ.Α.Κ. Πολίχνης, 13.30: Α1 - Β2, Διαιτητές: Τοσουνίδης, Καπλάνης.
Κατσάνειο, 14.00: Β1 - Α2, Διαιτητές: Δρανίτσας, Μπέλλος.
Γ' Όμιλος (Πανεπιστήμιο Πατρών): Γ.Σ. Άθλος Πατρέων, Γ.Σ. Πανιώνιος, Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω, Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024
18.00: Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω - Α.Σ. Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Βλάσσης, Πετούσης.
20.00: Γ.Σ. Άθλος Πατρέων - Γ.Σ. Πανιώνιος, Διαιτητές: Πετούσης, Βλάσσης.
Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024
18.00: Α.Σ. Πανερυθραϊκός - Γ.Σ. Πανιώνιος, Διαιτητές: Πετούσης, Βλάσσης.
20.00: Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω - Γ.Σ. Άθλος Πατρέων, Διαιτητές: Βλάσσης, Πετούσης.
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024
15.00: Γ.Σ. Πανιώνιος - Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω, Διαιτητές: Βλάσσης, Γκόλφης.
17.00: Γ.Σ. Άθλος Πατρέων - Α.Σ. Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Γκόλφης, Βλάσσης.
Δ' Όμιλος (Μίλωνα): Α.Ε.Π. Ολυμπιάς, Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Παναθηναϊκός Α.Ο.
Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024
13.30: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Γεωργοπούλου, Δρόσος.
15.30: Ο.Κ.Α. Αρκάδι - Παναθηναϊκός Α.Ο., Διαιτητές: Δρόσος, Γεωργοπούλου.
Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024
16.00: Ο.Κ.Α. Αρκάδι - Α.Ε.Π. Ολυμπιάς, Διαιτητές: Μαλκοπούλου, Κατσούλης.
18.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Κατσούλης, Μαλκοπούλου.
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024
12.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Διαιτητές: Αρβανίτης, Γεωργοπούλου.
20.30: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς - Παναθηναϊκός Α.Ο., Διαιτητές: Νικάκης, Τόλιος.
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου - Κυριακή 24 Μαρτίου 2024
Προημιτελική Φάση Πανελληνίου Πρωταθλήματος Αγοριών Κ21
Α' Όμιλος (Δ.Α.Κ. Πολίχνης): Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα, Μ.Γ.Σ. Εθνικός, Πήγασος Πολίχνης, Α.Π.Σ. Αίολος.
Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024
15.00: Πήγασος Πολίχνης - Α.Π.Σ. Αίολος, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Δρανίτσας.
20.30: Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα - Μ.Γ.Σ. Εθνικός, Διαιτητές: Κουκουμάκας Π., Σταυρίδης.
Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024
15.00: Α.Π.Σ. Αίολος - Μ.Γ.Σ. Εθνικός, Διαιτητές: Μαυρίδης Γ., Λούμσι.
20.30: Πήγασος Πολίχνης - Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα, Διαιτητές: Παπακοσμάς, Κοτσικάρη.
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024
13.30: Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα - Α.Π.Σ. Αίολος, Διαιτητές: Μπέλλος, Μαυρίδης.
16.00: Μ.Γ.Σ. Εθνικός - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Μαυρίδης Γ., Μπέλλος.
Β' Όμιλος (Κατσάνειο): Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής, Α.Ο. Καβάλας, Α.Σ. Γιάννενα.
Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024
19.00: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής - Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Τσιούλα.
Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024
18.00: Α.Σ. Γιάννενα - Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Σταυρίδης, Μούζουλας.
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024
15.00: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής - Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Αβραμίδης, Λούμσι.
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Κυριακή 24 Μαρτίου 2024
Δ.Α.Κ. Πολίχνης, 13.30: Α1 - Β2, Διαιτητές: Τοσουνίδης, Καπλάνης.
Κατσάνειο, 14.00: Β1 - Α2, Διαιτητές: Δρανίτσας, Μπέλλος.
Γ' Όμιλος (Πανεπιστήμιο Πατρών): Γ.Σ. Άθλος Πατρέων, Γ.Σ. Πανιώνιος, Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω, Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024
18.00: Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω - Α.Σ. Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Βλάσσης, Πετούσης.
20.00: Γ.Σ. Άθλος Πατρέων - Γ.Σ. Πανιώνιος, Διαιτητές: Πετούσης, Βλάσσης.
Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024
18.00: Α.Σ. Πανερυθραϊκός - Γ.Σ. Πανιώνιος, Διαιτητές: Πετούσης, Βλάσσης.
20.00: Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω - Γ.Σ. Άθλος Πατρέων, Διαιτητές: Βλάσσης, Πετούσης.
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024
15.00: Γ.Σ. Πανιώνιος - Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω, Διαιτητές: Βλάσσης, Γκόλφης.
17.00: Γ.Σ. Άθλος Πατρέων - Α.Σ. Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Γκόλφης, Βλάσσης.
Δ' Όμιλος (Μίλωνα): Α.Ε.Π. Ολυμπιάς, Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Παναθηναϊκός Α.Ο.
Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024
13.30: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Γεωργοπούλου, Δρόσος.
15.30: Ο.Κ.Α. Αρκάδι - Παναθηναϊκός Α.Ο., Διαιτητές: Δρόσος, Γεωργοπούλου.
Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024
16.00: Ο.Κ.Α. Αρκάδι - Α.Ε.Π. Ολυμπιάς, Διαιτητές: Μαλκοπούλου, Κατσούλης.
18.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Κατσούλης, Μαλκοπούλου.
Σάββατο 23 Μαρτίου 2024
12.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Διαιτητές: Αρβανίτης, Γεωργοπούλου.
20.30: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς - Παναθηναϊκός Α.Ο., Διαιτητές: Νικάκης, Τόλιος.
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου - Κυριακή 24 Μαρτίου 2024
Μίλωνα, 18.30: Δ1 - Γ2, Διαιτητές: Γεωργιάδης, Κατσούλης.
«Στ. Καλαϊτζής», 19.30: Γ1 - Δ2, Διαιτητές: Βελώνης, Χατζηβασιλείου.