Πανελλήνιο αγοριών Κ18 (Προημιτελική φάση): Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής της Προημιτελικής Φάσης του Πανελληνίου πρωταθλήματος αγοριών Κ18.
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ18
Α' Όμιλος (Μουδανιά)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΜΓΣ Εθνικός - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-15, 25-18, 25-10)
ΓΣ Αντίκυρα - ΠΟ Μουδανιών 0-3 (09-25, 11-25, 21-25)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΓΣ Αντίκυρα - ΜΓΣ Εθνικός 0-3 (12-25, 14-25, 16-25)
ΠΟ Μουδανιών - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-06, 25-08, 25-17)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
15.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΓΣ Αντίκυρα
17.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΠΟ Μουδανιών
Βαθμολογία Α' Ομίλου
1. ΜΓΣ Εθνικός 6β. (6-0)
2. ΠΟ Μουδανιών 6β. (6-0)
3. ΓΣ Αντίκυρα 0β. (0-6)
4. ΣΦΚ Πιερικός 0β. (0-6)
Β' Όμιλος (ΔΑΚ Πολίχνης)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Πρέβεζας 3-1
ΑΟ Ορεστιάδας - ΠΑΟΚ 0-3
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΑΟ Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης 0-3 (00-25, 00-25, 00-25)
ΠΑΟΚ - ΑΟ Πρέβεζας 0-3 (18-25, 16-25, 12-25)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
15.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΑΟ Ορεστιάδας
17.00: Πήγασος Πολίχνης - ΠΑΟΚ
Βαθμολογία Β' Ομίλου
1. Πήγασος Πολίχνης 6β. (6-1)
2. ΑΟ Πρέβεζας 3β. (4-3)
3. ΠΑΟΚ 3β. (3-3)
4. ΑΟ Ορεστιάδας 0β. (0-6)
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μουδανιά 13.00: Α1 - Β2
ΔΑΚ Πολίχνης 17.00: Β1 - Α2
Γ' Όμιλος (Μίλωνας)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣΑ Κόροιβος 3-0 (25-20, 25-18, 25-23)
ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΣ Πανερυθραϊκός 0-3 (22-25, 20-25, 21-25)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 (09-25, 24-26, 16-25)
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΣΑ Κόροιβος 3-1 (22-25, 25-20, 25-23, 25-19)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
10.30: ΑΣΑ Κόροιβος - ΟΠΕ Χαλκίδας
13.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣ Πανερυθραϊκός
Βαθμολογία Γ' Ομίλου
1. ΑΟΝΣ Μίλων 6β. (6-0)
2. ΑΣ Πανερυθραϊκός 6β. (6-1)
3. ΑΣΑ Κόροιβος 0β. (1-6)
4. ΟΠΕ Χαλκίδας 0β. (0-6)
Δ' Όμιλος (Σελεπίτσαρι Νίκαιας)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΕΚ 0-3 (22-25, 22-25, 17-25)
ΑΟ Ιωνικός - ΑΘΛΗΣΗ 3-2 (27-25, 23-25, 17-25, 27-25, 15-10)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΑΘΛΗΣΗ - ΑΕΚ 1-3 (22-25, 23-25, 25-23, 16-25)
ΑΟ Ιωνικός - ΓΕ Ηρακλείου 3-1 (25-20, 25-19, 21-25, 25-21)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
13.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΘΛΗΣΗ
19.00: ΑΕΚ - ΑΟ Ιωνικός
Βαθμολογία Δ' Ομίλου
1. ΑΕΚ 6β. (6-1)
2. ΑΟ Ιωνικός 5β. (6-3)
3. ΑΘΛΗΣΗ 1β. (3-6)
4. ΓΕ Ηρακλείου 0β. (1-6)
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μίλωνα 13.00: Γ1 - Δ2
Σελεπίτσαρι 20.00: Δ1 - Γ2
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ18
Α' Όμιλος (Μουδανιά)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΜΓΣ Εθνικός - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-15, 25-18, 25-10)
ΓΣ Αντίκυρα - ΠΟ Μουδανιών 0-3 (09-25, 11-25, 21-25)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΓΣ Αντίκυρα - ΜΓΣ Εθνικός 0-3 (12-25, 14-25, 16-25)
ΠΟ Μουδανιών - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-06, 25-08, 25-17)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
15.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΓΣ Αντίκυρα
17.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΠΟ Μουδανιών
Βαθμολογία Α' Ομίλου
1. ΜΓΣ Εθνικός 6β. (6-0)
2. ΠΟ Μουδανιών 6β. (6-0)
3. ΓΣ Αντίκυρα 0β. (0-6)
4. ΣΦΚ Πιερικός 0β. (0-6)
Β' Όμιλος (ΔΑΚ Πολίχνης)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Πρέβεζας 3-1
ΑΟ Ορεστιάδας - ΠΑΟΚ 0-3
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΑΟ Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης 0-3 (00-25, 00-25, 00-25)
ΠΑΟΚ - ΑΟ Πρέβεζας 0-3 (18-25, 16-25, 12-25)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
15.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΑΟ Ορεστιάδας
17.00: Πήγασος Πολίχνης - ΠΑΟΚ
Βαθμολογία Β' Ομίλου
1. Πήγασος Πολίχνης 6β. (6-1)
2. ΑΟ Πρέβεζας 3β. (4-3)
3. ΠΑΟΚ 3β. (3-3)
4. ΑΟ Ορεστιάδας 0β. (0-6)
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μουδανιά 13.00: Α1 - Β2
ΔΑΚ Πολίχνης 17.00: Β1 - Α2
Γ' Όμιλος (Μίλωνας)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣΑ Κόροιβος 3-0 (25-20, 25-18, 25-23)
ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΣ Πανερυθραϊκός 0-3 (22-25, 20-25, 21-25)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 (09-25, 24-26, 16-25)
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΣΑ Κόροιβος 3-1 (22-25, 25-20, 25-23, 25-19)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
10.30: ΑΣΑ Κόροιβος - ΟΠΕ Χαλκίδας
13.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣ Πανερυθραϊκός
Βαθμολογία Γ' Ομίλου
1. ΑΟΝΣ Μίλων 6β. (6-0)
2. ΑΣ Πανερυθραϊκός 6β. (6-1)
3. ΑΣΑ Κόροιβος 0β. (1-6)
4. ΟΠΕ Χαλκίδας 0β. (0-6)
Δ' Όμιλος (Σελεπίτσαρι Νίκαιας)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΕΚ 0-3 (22-25, 22-25, 17-25)
ΑΟ Ιωνικός - ΑΘΛΗΣΗ 3-2 (27-25, 23-25, 17-25, 27-25, 15-10)
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
ΑΘΛΗΣΗ - ΑΕΚ 1-3 (22-25, 23-25, 25-23, 16-25)
ΑΟ Ιωνικός - ΓΕ Ηρακλείου 3-1 (25-20, 25-19, 21-25, 25-21)
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
13.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΘΛΗΣΗ
19.00: ΑΕΚ - ΑΟ Ιωνικός
Βαθμολογία Δ' Ομίλου
1. ΑΕΚ 6β. (6-1)
2. ΑΟ Ιωνικός 5β. (6-3)
3. ΑΘΛΗΣΗ 1β. (3-6)
4. ΓΕ Ηρακλείου 0β. (1-6)
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μίλωνα 13.00: Γ1 - Δ2
Σελεπίτσαρι 20.00: Δ1 - Γ2