Πρόγραμμα
ΗμερομηνίαΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Κυρ 06 Νοε, 15:30ΑΟΝ Αμαζόνες - ΓΑΣ Μεσσαράς3-1

(16-25,25-19,25-21,25-12)
Σαβ 05 Νοε, 16:00ΓΣ Χαλανδρίου - ΟΠ Ρεθύμνου3-1

(25-17,25-15,16-25,25-12)
Σαβ 05 Νοε, 18:00ΓΣ Πετρούπολης - ΦΟ Βριλησσίων2-3

(23-25,25-16,25-21,19-25,13-15)
Κυρ 06 Νοε, 18:00ΕΑ Πατρών - ΓΣΚ Ηρακλής0-3

(10-25,12-25,14-25)
Σαβ 05 Νοε, 18:00Μεσσηνιακός ΓΣ 1888 - ΑΣΠ Ίωνες3-1

(25-8,24-26,25-18,25-16)
2η αγωνιστική
Σαβ 12 Νοε, 17:45ΦΟ Βριλησσίων - ΕΑ Πατρών3-0

(25-15,25-13,25-21)
Σαβ 12 Νοε, 18:00Μεσσηνιακός ΓΣ 1888 - ΑΟΝ Αμαζόνες3-1

(25-8,25-14,23-25,26-24)
Σαβ 12 Νοε, 19:00ΑΣΠ Ίωνες - ΓΣΚ Ηρακλής0-3

(17-25,16-25,15-25)
Σαβ 12 Νοε, 20:00ΓΣ Χαλανδρίου - ΓΣ Πετρούπολης0-3

(23-25,9-25,17-25)
Κυρ 13 Νοε, 16:00ΓΑΣ Μεσσαράς - ΟΠ Ρεθύμνου3-0

(25-17,25-17,25-18)
3η αγωνιστική
Σαβ 19 Νοε, 14:30ΟΠ Ρεθύμνου - Μεσσηνιακός ΓΣ 1888Κλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου 'Μελίνα Μερκούρη'0-3

(7-25,6-25,16-25)
Σαβ 19 Νοε, 16:00ΓΣ Πετρούπολης - ΓΑΣ Μεσσαράς3-2
Κυρ 20 Νοε, 16:00ΓΣΚ Ηρακλής - ΦΟ Βριλησσίων3-0

(28-26,25-17,25-10)
Κυρ 20 Νοε, 18:00ΕΑ Πατρών - ΓΣ Χαλανδρίου3-0

(25-23,26-24,25-17)
Κυρ 20 Νοε, 19:00ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΣΠ Ίωνες3-0

(25-14,25-14,25-13)
4η αγωνιστική
Σαβ 26 Νοε, 18:00Μεσσηνιακός ΓΣ 1888 - ΓΣ Πετρούπολης0-3

(16-25,18-25,26-28)
Σαβ 26 Νοε, 19:00ΑΣΠ Ίωνες - ΦΟ Βριλησσίων0-3

(19-25,25-27,19-25)
Σαβ 26 Νοε, 20:00ΓΣ Χαλανδρίου - ΓΣΚ Ηρακλής0-3

(10-25,9-25,20-25)
Κυρ 27 Νοε, 16:00ΑΟΝ Αμαζόνες - ΟΠ Ρεθύμνου3-1

(25-18,25-17,22-25,25-13)
Κυρ 27 Νοε, 16:00ΓΑΣ Μεσσαράς - ΕΑ Πατρών3-0

(25-15,25-21,25-23)
5η αγωνιστική
Σαβ 03 Δεκ, 19:45ΦΟ Βριλησσίων - ΓΣ Χαλανδρίου3-0

(25-21,26-24,25-19)
Σαβ 03 Δεκ, 18:00ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟΝ Αμαζόνες3-0

(25-22,25-12,25-10)
Τετ 14 Δεκ, 16:00ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΣΠ ΊωνεςΚλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου 'Μελίνα Μερκούρη'3-0

(25-22,25-15,25-15)
Τετ 14 Δεκ, 17:00ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΑΣ Μεσσαράς3-0

(25-13,25-13,25-19)
Κυρ 04 Δεκ, 18:00ΕΑ Πατρών - Μεσσηνιακός ΓΣ 18883-2

(21-25,25-23,23-25,25-22,15-10)
6η αγωνιστική
Σαβ 10 Δεκ, 18:00Μεσσηνιακός ΓΣ 1888 - ΓΣΚ Ηρακλής0-3

(17-25,14-25,13-25)
Κυρ 11 Δεκ, 17:30ΑΣΠ Ίωνες - ΓΣ Χαλανδρίου3-1
Κυρ 11 Δεκ, 15:00ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ ΠετρούποληςΚλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου 'Μελίνα Μερκούρη'1-3

(20-25,24-26,27-25,14-25)
Κυρ 11 Δεκ, 16:00ΓΑΣ Μεσσαράς - ΦΟ Βριλησσίων3-0

(25-23,25-20,25-21)
Κυρ 11 Δεκ, 19:00ΑΟΝ Αμαζόνες - ΕΑ Πατρών3-0

(25-17,25-20,25-18)
7η αγωνιστική
Σαβ 17 Δεκ, 17:45ΦΟ Βριλησσίων - Μεσσηνιακός ΓΣ 18883-2

(25-23,17-25,15-25,25-18,15-9)
Σαβ 17 Δεκ, 18:00ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Ίωνες3-0

(25-9,25-21,25-14)
Κυρ 18 Δεκ, 14:15ΓΣ Χαλανδρίου - ΓΑΣ Μεσσαράς0-3

(20-25,16-25,13-25)
Κυρ 18 Δεκ, 16:00ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟΝ Αμαζόνες3-0

(25-19,25-12,25-17)
Κυρ 15 Ιαν, 14:00ΕΑ Πατρών - ΟΠ Ρεθύμνου1-3

(25-21,22-25,12-25,25-27)
8η αγωνιστική
Σαβ 21 Ιαν, 16:00ΑΣΠ Ίωνες - ΓΑΣ Μεσσαράς0-3

(18-25,21-25,16-25)
Κυρ 22 Ιαν, 17:00Μεσσηνιακός ΓΣ 1888 - ΓΣ Χαλανδρίου3-0

(25-15,25-15,25-19)
Σαβ 21 Ιαν, 18:00ΓΣ Πετρούπολης - ΕΑ Πατρών3-0

(25-14,25-20,25-15)
Κυρ 22 Ιαν, 15:00ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣΚ ΗρακλήςΚλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου 'Μελίνα Μερκούρη'0-3

(12-25,13-25,15-25)
Κυρ 22 Ιαν, 19:00ΑΟΝ Αμαζόνες - ΦΟ Βριλησσίων3-1

(25-23,15-25,25-23,25-22)
9η αγωνιστική
Σαβ 28 Ιαν, 15:45ΦΟ Βριλησσίων - ΟΠ Ρεθύμνου3-0

(25-15,25-21,25-19)
Σαβ 28 Ιαν, 20:00ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΟΝ Αμαζόνες0-3
Σαβ 28 Ιαν, 17:00ΓΑΣ Μεσσαράς - Μεσσηνιακός ΓΣ 18883-2

(25-22,18-25,17-25,25-21,16-14)
Κυρ 29 Ιαν, 16:00ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Πετρούπολης3-0

(25-17,25-13,25-16)
Κυρ 29 Ιαν, 18:00ΕΑ Πατρών - ΑΣΠ Ίωνες1-3

(26-28,25-22,8-25,24-26)
10η αγωνιστική
Σαβ 04 Φεβ, 17:45ΦΟ Βριλησσίων - ΓΣ Πετρούπολης3-0

(25-23,25-20,25-23)
Σαβ 04 Φεβ, 18:00ΑΣΠ Ίωνες - Μεσσηνιακός ΓΣ 18880-3

(14-25,13-25,19-25)
Κυρ 05 Φεβ, 16:00ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΟΝ Αμαζόνες3-1

(18-25,32-30,25-17,25-13)
Κυρ 05 Φεβ, 16:00ΓΣΚ Ηρακλής - ΕΑ Πατρών3-0

(25-12,25-17,25-17)
Κυρ 05 Φεβ, 15:00ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ ΧαλανδρίουΚλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου 'Μελίνα Μερκούρη'3-1

(25-19,24-26,25-21,25-14)
11η αγωνιστική
Σαβ 11 Φεβ, 18:00ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣ Χαλανδρίου3-0

(25-17,25-12,25-14)
Κυρ 12 Φεβ, 16:00ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΣΠ Ίωνες3-0

(25-16,25-9,25-12)
Κυρ 12 Φεβ, 18:00ΑΟΝ Αμαζόνες - Μεσσηνιακός ΓΣ 18881-3

(23-25,18-25,25-22,19-25)
Κυρ 12 Φεβ, 18:00ΕΑ Πατρών - ΦΟ Βριλησσίων0-3

(18-25,19-25,18-25)
Σαβ 11 Φεβ, 16:00ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΑΣ ΜεσσαράςΚλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου 'Μελίνα Μερκούρη'1-3

(16-25,13-25,25-20,13-25)
12η αγωνιστική
Σαβ 18 Φεβ, 16:00Μεσσηνιακός ΓΣ 1888 - ΟΠ Ρεθύμνου3-0

(25-17,29-27,25-21)
Σαβ 18 Φεβ, 17:45ΦΟ Βριλησσίων - ΓΣΚ Ηρακλής1-3

(20-25,25-23,12-25,25-27)
Σαβ 18 Φεβ, 19:00ΑΣΠ Ίωνες - ΑΟΝ Αμαζόνες2-3

(25-22,15-25,22-25,25-19,11-15)
Κυρ 19 Φεβ, 16:00ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣ Πετρούπολης3-1

(25-17,25-20,18-25,25-18)
Κυρ 19 Φεβ, 16:15ΓΣ Χαλανδρίου - ΕΑ Πατρών2-3

(18-25,25-11,18-25,25-20,9-15)
13η αγωνιστική
Σαβ 25 Φεβ, 17:45ΦΟ Βριλησσίων - ΑΣΠ Ίωνες3-0

(25-9,25-19,25-16)
Σαβ 25 Φεβ, 18:00ΓΣ Πετρούπολης - Μεσσηνιακός ΓΣ 18883-0

(25-21,25-19,25-20)
Σαβ 25 Φεβ, 14:00ΕΑ Πατρών - ΓΑΣ Μεσσαράς3-0

(25-21,25-23,25-21)
Σαβ 25 Φεβ, 14:45ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Χαλανδρίου3-0

(25-14,25-12,25-16)
Σαβ 25 Φεβ, 15:00ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟΝ ΑμαζόνεςΚλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου 'Μελίνα Μερκούρη'3-2

(25-21,12-25,17-25,26-24,15-10)
14η αγωνιστική
Σαβ 04 Μαρ, 16:00ΑΣΠ Ίωνες - ΟΠ Ρεθύμνου3-0

(25-20,25-21,26-24)
Σαβ 04 Μαρ, 17:00Μεσσηνιακός ΓΣ 1888 - ΕΑ Πατρών3-0

(25-16,25-19,25-22)
Σαβ 04 Μαρ, 20:00ΓΣ Χαλανδρίου - ΦΟ Βριλησσίων0-3

(16-25,21-25,18-25)
Κυρ 05 Μαρ, 16:00ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣΚ Ηρακλής1-3

(20-25,25-20,19-25,12-25)
Κυρ 05 Μαρ, 19:30ΑΟΝ Αμαζόνες - ΓΣ Πετρούπολης3-1

(19-25,25-22,25-20,25-7)
15η αγωνιστική
Σαβ 11 Μαρ, 15:45ΦΟ Βριλησσίων - ΓΑΣ Μεσσαράς2-3

(21-25,25-17,25-22,20-25,6-15)
Σαβ 11 Μαρ, 16:00ΓΣ Πετρούπολης - ΟΠ Ρεθύμνου3-0

(25-15,25-17,25-14)
Σαβ 11 Μαρ, 20:00ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΣΠ Ίωνες0-3

(18-25,20-25,11-25)
Σαβ 11 Μαρ, 20:00ΓΣΚ Ηρακλής - Μεσσηνιακός ΓΣ 18883-1

(25-21,25-19,24-26,25-19)
Κυρ 12 Μαρ, 18:00ΕΑ Πατρών - ΑΟΝ Αμαζόνες1-3

(31-29,23-25,19-25,17-25)
16η αγωνιστική
Σαβ 18 Μαρ, 18:00Μεσσηνιακός ΓΣ 1888 - ΦΟ Βριλησσίων0-3

(19-25,18-25,17-25)
Σαβ 18 Μαρ, 19:00ΑΣΠ Ίωνες - ΓΣ Πετρούπολης1-3
Σαβ 18 Μαρ, 17:00ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣ Χαλανδρίου3-0

(25-15,25-10,25-19)
Κυρ 19 Μαρ, 18:00ΑΟΝ Αμαζόνες - ΓΣΚ Ηρακλής0-3
Κυρ 19 Μαρ, 15:00ΟΠ Ρεθύμνου - ΕΑ ΠατρώνΚλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου 'Μελίνα Μερκούρη'3-1

(26-24,24-25,25-19,25-13)
17η αγωνιστική
Κυρ 26 Μαρ, 17:00ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟΝ Αμαζόνες
Κυρ 26 Μαρ, 16:00ΓΣΚ Ηρακλής - ΟΠ Ρεθύμνου
Κυρ 26 Μαρ, 16:00ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΣΠ Ίωνες
Κυρ 26 Μαρ, 16:15ΓΣ Χαλανδρίου - Μεσσηνιακός ΓΣ 1888
Κυρ 26 Μαρ, 16:00ΕΑ Πατρών - ΓΣ Πετρούπολης
18η αγωνιστική
Σαβ 01 Απρ, 16:00Μεσσηνιακός ΓΣ 1888 - ΓΑΣ Μεσσαράς
Σαβ 01 Απρ, 18:00ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣΚ Ηρακλής
Σαβ 01 Απρ, 18:00ΑΣΠ Ίωνες - ΕΑ Πατρών
Κυρ 02 Απρ, 18:00ΑΟΝ Αμαζόνες - ΓΣ Χαλανδρίου
Κυρ 02 Απρ, 15:00ΟΠ Ρεθύμνου - ΦΟ ΒριλησσίωνΚλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου 'Μελίνα Μερκούρη'