Πρόγραμμα
ΗμερομηνίαΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Σαβ 08 Οκτ, 20:00ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΕ Αγίας ΠαρασκευήςΚλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας'3-0

(25-14,25-12,25-14)
Σαβ 08 Οκτ, 18:00Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΓΣ Πανιώνιος0-3

(18-25,18-25,20-25)
Σαβ 08 Οκτ, 16:00ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΟ Ηλυσιακός0-3

(11-25,21-25,21-25)
Κυρ 09 Οκτ, 13:00ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΟ Αιγάλεω0-3

(6-25,23-25,10-25)
Σαβ 08 Οκτ, 19:00ΑΟ Παλλήνη - ΑΣ Ηλιούπολης Κλειστό Κάντζας0-3

(16-25,19-25,27-29)
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΡΕΠΟ
2η αγωνιστική
Σαβ 15 Οκτ, 18:30ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΟΦ Πορφύρας0-3

(13-25,21-25,13-25)
Σαβ 15 Οκτ, 20:00ΑΕ Αγίας Παρασκευής - Ζηρίνειος ΑΟΝ1-3

(24-26,25-18,14-25,25-27)
Σαβ 15 Οκτ, 19:00ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣΣ Αναγέννηση3-0

(25-15,25-13,25-22)
Σαβ 15 Οκτ, 16:00ΑΟ Ηλυσιακός - ΡΣΦΠ Τελχινίς3-0

(25-17,25-8,25-18)
Κυρ 16 Οκτ, 17:00ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Παλλήνη3-0
ΡΕΠΟ - ΑΣ Ηλιούπολης
3η αγωνιστική
Σαβ 22 Οκτ, 18:00Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου3-2

(25-18,25-23,23-25,19-25,15-9)
Σαβ 22 Οκτ, 19:00ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΕ Αγίας Παρασκευής1-3

(22-0,25-23,20-25,21-25)
Κυρ 23 Οκτ, 13:00ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΓΣ Πανιώνιος0-3

(20-25,21-25,20-25)
Σαβ 22 Οκτ, 20:00ΑΟ Παλλήνη - ΑΟ ΗλυσιακόςΚλειστό Κάντζας2-3

(19-25,25-17,25-22,22-25,15-17)
Σαβ 22 Οκτ, 17:30ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Αιγάλεω3-1

(18-25,25-20,25-14,26-24)
ΑΟΦ Πορφύρας - ΡΕΠΟΚλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας'
4η αγωνιστική
Σαβ 29 Οκτ, 18:30ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΣΣ Αναγέννηση3-0

(25-21,25-21,25-16)
Σαβ 29 Οκτ, 20:00ΑΟΦ Πορφύρας - Ζηρίνειος ΑΟΝΚλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας'3-0

(25-16,25-18,25-20)
Σαβ 29 Οκτ, 19:00ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΡΣΦΠ Τελχινίς3-0

(25-15,25-12,25-17)
Σαβ 29 Οκτ, 19:00ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Παλλήνη3-0

(25-20,27-25,25-17)
Κυρ 30 Οκτ, 19:00ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣ Ηλιούπολης 3-0

(25-20,25-16,25-23)
ΡΕΠΟ - ΑΟ Αιγάλεω
5η αγωνιστική
Σαβ 05 Νοε, 18:00ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΟΦ Πορφύρας0-3

(21-25,17-25,16-25)
Σαβ 05 Νοε, 17:30ΑΣ Ηλιούπολης - ΓΣ Πανιώνιος0-3

(25-27,19-25,21-25)
Σαβ 05 Νοε, 20:00ΑΟ Παλλήνη - ΑΕ Αγίας ΠαρασκευήςΚλειστό Κάντζας0-3

(22-25,13-25,22-25)
Κυρ 06 Νοε, 13:00ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου0-3

(19-25,12-25,17-25)
Κυρ 06 Νοε, 17:00ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Ηλυσιακός1-3

(26-24,11-25,18-25,21-25)
Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΡΕΠΟ
6η αγωνιστική
Σαβ 12 Νοε, 20:00ΑΟΦ Πορφύρας - ΡΣΦΠ ΤελχινίςΚλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας'3-0

(25-13,25-14,25-22)
Σαβ 12 Νοε, 19:30ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΟ Παλλήνη2-3

(25-19,25-20,20-25,19-25,13-15)
Σαβ 12 Νοε, 18:15ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΑΣ Ηλιούπολης 0-3

(22-25,20-25,23-25)
Σαβ 12 Νοε, 19:30ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Αιγάλεω3-1

(25-21,25-27,25-23,25-21)
Σαβ 12 Νοε, 19:00Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΣΣ Αναγέννηση3-0

(25-22,25-21,25-20)
ΡΕΠΟ - ΑΟ Ηλυσιακός
7η αγωνιστική
Σαβ 19 Νοε, 17:30ΑΣ Ηλιούπολης - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου3-1

(25-16,25-21,22-25,25-22)
Κυρ 20 Νοε, 19:00ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΣ Πανιώνιος3-0

(25-16,25-13,25-16)
Σαβ 19 Νοε, 20:00ΑΟ Παλλήνη - ΑΟΦ ΠορφύραςΚλειστό Κάντζας0-3

(17-25,16-25,17-25)
Κυρ 20 Νοε, 13:00ΡΣΦΠ Τελχινίς - Ζηρίνειος ΑΟΝ0-3

(12-25,23-25,7-25)
Κυρ 20 Νοε, 17:00ΑΟ Αιγάλεω - ΑΕ Αγίας Παρασκευής3-2

(26-28,25-21,25-14,25-27,15-12)
ΑΣΣ Αναγέννηση - ΡΕΠΟ
8η αγωνιστική
Δευ 28 Νοε, 13:00ΑΣΣ Αναγέννηση - ΡΣΦΠ Τελχινίς3-1

(25-18,25-12,22-25,25-15)
Σαβ 26 Νοε, 19:30ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΟ Αιγάλεω1-3

(25-14,16-25,22-25,20-25)
Σαβ 26 Νοε, 19:00ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΑΟ Ηλυσιακός1-3

(23-25,25-23,13-25,21-25)
Σαβ 26 Νοε, 20:00ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΣ Ηλιούπολης Κλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας'3-0

(25-22,25-13,25-21)
Κυρ 27 Νοε, 17:00Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟ Παλλήνη3-0

(25-13,25-11,25-15)
ΡΕΠΟ - ΓΣ Πανιώνιος
9η αγωνιστική
Σαβ 03 Δεκ, 18:00ΑΟ Παλλήνη - ΑΣΣ ΑναγέννησηΚλειστό Κάντζας3-1

(19-25,25-20,25-6,25-14)
Σαβ 03 Δεκ, 17:30ΑΣ Ηλιούπολης - Ζηρίνειος ΑΟΝ2-3

(14-25,25-23,22-25,25-16,14-16)
Κυρ 04 Δεκ, 19:00ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου3-0
Σαβ 03 Δεκ, 19:00ΓΣ Πανιώνιος - ΑΕ Αγίας Παρασκευής3-2

(25-22,25-11,22-25,17-25,15-9)
Κυρ 04 Δεκ, 17:00ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟΦ Πορφύρας1-3

(16-25,13-25,25-19,22-25)
ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΡΕΠΟ
10η αγωνιστική
Σαβ 10 Δεκ, 18:00ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΣ Ηλιούπολης 1-3

(19-25,19-25,27-25,17-25)
Σαβ 10 Δεκ, 19:30ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΓΣ Πανιώνιος0-3
Σαβ 10 Δεκ, 20:00ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ ΗλυσιακόςΚλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας'3-0

(25-22,25-11,27-25)
Κυρ 11 Δεκ, 13:00ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΟ Παλλήνη0-3

(16-25,12-25,22-25)
Κυρ 11 Δεκ, 17:00Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟ Αιγάλεω1-3

(25-20,17-25,25-27,18-25)
ΡΕΠΟ - ΑΕ Αγίας Παρασκευής
11η αγωνιστική
Σαβ 17 Δεκ, 16:00ΑΣ Ηλιούπολης - ΡΣΦΠ Τελχινίς3-0
Κυρ 18 Δεκ, 19:00ΑΟ Ηλυσιακός - Ζηρίνειος ΑΟΝ2-3

(26-24,20-25,25-10,16-25,15-17)
Σαβ 17 Δεκ, 19:00ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου3-2

(27-25,25-17,8-25,18-25,15-12)
Σαβ 17 Δεκ, 20:30ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟΦ Πορφύρας2-3

(25-21,20-25,25-22,15-25,12-15)
Κυρ 18 Δεκ, 20:00ΑΟ Αιγάλεω - ΑΣΣ Αναγέννηση3-0
ΑΟ Παλλήνη - ΡΕΠΟΚλειστό Κάντζας
12η αγωνιστική
Σαβ 21 Ιαν, 17:30ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Παλλήνη
Σαβ 21 Ιαν, 17:00ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΑΟΦ Πορφύρας
Κυρ 22 Ιαν, 20:15ΓΣ Πανιώνιος - Ζηρίνειος ΑΟΝ
Κυρ 22 Ιαν, 17:00ΑΟ Αιγάλεω - ΡΣΦΠ Τελχινίς
Κυρ 22 Ιαν, 16:00ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣΣ Αναγέννηση
13η αγωνιστική
Σαβ 28 Ιαν, 16:00ΑΣΣ Αναγέννηση - ΓΣ Πανιώνιος
Σαβ 28 Ιαν, 18:00Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΕ Αγίας Παρασκευής
Σαβ 28 Ιαν, 20:00ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣ Αστέρας Αγίου ΔημητρίουΚλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας'
Σαβ 28 Ιαν, 20:00ΑΟ Παλλήνη - ΑΟ ΑιγάλεωΚλειστό Κάντζας
Κυρ 29 Ιαν, 13:00ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΟ Ηλυσιακός
14η αγωνιστική
Σαβ 04 Φεβ, 16:00ΓΣ Πανιώνιος - ΡΣΦΠ Τελχινίς
Σαβ 04 Φεβ, 19:00ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΡΣΦΠ Τελχινίς
Σαβ 04 Φεβ, 19:30ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - Ζηρίνειος ΑΟΝ
Κυρ 05 Φεβ, 17:00ΑΟ Αιγάλεω - ΑΣ Ηλιούπολης
Κυρ 05 Φεβ, 19:00ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΟ Παλλήνη
15η αγωνιστική
Σαβ 11 Φεβ, 16:00ΑΣΣ Αναγέννηση - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
Σαβ 11 Φεβ, 17:30ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Ηλυσιακός
Σαβ 11 Φεβ, 18:00ΑΟ Παλλήνη - ΓΣ ΠανιώνιοςΚλειστό Κάντζας
Σαβ 11 Φεβ, 20:30Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟΦ Πορφύρας
Κυρ 12 Φεβ, 15:00ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΕ Αγίας Παρασκευής
16η αγωνιστική
Σαβ 18 Φεβ, 16:00ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΡΣΦΠ Τελχινίς
Σαβ 18 Φεβ, 19:00ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΑΟ Παλλήνη
Σαβ 18 Φεβ, 19:00ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣ Ηλιούπολης
Σαβ 18 Φεβ, 20:00ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΣΣ ΑναγέννησηΚλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας'
Κυρ 19 Φεβ, 19:00ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΟ Αιγάλεω
17η αγωνιστική
Σαβ 25 Φεβ, 16:00ΑΣΣ Αναγέννηση - Ζηρίνειος ΑΟΝ
Σαβ 25 Φεβ, 17:30ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΕ Αγίας Παρασκευής
Σαβ 25 Φεβ, 20:00ΑΟ Παλλήνη - ΓΣ Αστέρας Αγίου ΔημητρίουΚλειστό Κάντζας
Κυρ 26 Φεβ, 13:00ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΟΦ Πορφύρας
Κυρ 26 Φεβ, 17:00ΑΟ Αιγάλεω - ΓΣ Πανιώνιος
18η αγωνιστική
Σαβ 04 Μαρ, 14:00Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΡΣΦΠ Τελχινίς
Σαβ 04 Μαρ, 19:00ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΑΟ Αιγάλεω
Σαβ 04 Μαρ, 19:00ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Ηλυσιακός
Σαβ 04 Μαρ, 19:30ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΣ Ηλιούπολης
Σαβ 04 Μαρ, 20:00ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ ΠαλλήνηΚλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας'
19η αγωνιστική
Σαβ 11 Μαρ, 17:30ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟΦ Πορφύρας
Σαβ 11 Μαρ, 20:00ΑΟ Παλλήνη - Ζηρίνειος ΑΟΝΚλειστό Κάντζας
Κυρ 12 Μαρ, 13:00ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΣΣ Αναγέννηση
Κυρ 12 Μαρ, 17:00ΑΟ Αιγάλεω - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
Κυρ 12 Μαρ, 19:00ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΕ Αγίας Παρασκευής
20η αγωνιστική
Σαβ 18 Μαρ, 16:00ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΟ Παλλήνη
Σαβ 18 Μαρ, 18:00Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΣ Ηλιούπολης
Σαβ 18 Μαρ, 19:00ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΓΣ Πανιώνιος
Σαβ 18 Μαρ, 19:30ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΟ Ηλυσιακός
Σαβ 18 Μαρ, 20:00ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ ΑιγάλεωΚλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας'
21η αγωνιστική
Σαβ 25 Μαρ, 16:00ΑΟ Παλλήνη - ΡΣΦΠ ΤελχινίςΚλειστό Κάντζας
Σαβ 25 Μαρ, 17:30ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΣΣ Αναγέννηση
Σαβ 25 Μαρ, 19:00ΓΣ Πανιώνιος - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
Κυρ 26 Μαρ, 17:00ΑΟ Αιγάλεω - Ζηρίνειος ΑΟΝ
Κυρ 26 Μαρ, 19:00ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΟΦ Πορφύρας
22η αγωνιστική
Σαβ 01 Απρ, 16:00ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΟ Αιγάλεω
Σαβ 01 Απρ, 18:00Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟ Ηλυσιακός
Σαβ 01 Απρ, 19:30ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΕ Αγίας Παρασκευής
Σαβ 01 Απρ, 20:00ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣ ΠανιώνιοςΚλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας'
Κυρ 02 Απρ, 13:00ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΑΣ Ηλιούπολης