Δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες στους ομίλους του πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών.

Α’ Όμιλος - 2ος Υποόμιλος (2η αγωνιστική)
Ακρίτας - Πανιώνιος 0-3 (12-25, 22-25, 19-25)
Ακρίτας (Μυτσκίδης): Ιωσηφίδη, Χάσκου, Κουκούτση, Ορφανέα, Καραχάλιου, Νικολακοπούλου, Παυλέα -λ / Κατσαρού -λ, Δεδούση, Πανταζοπούλου, Μαντούδη. Πανιώνιος (Κωστακόπουλος): Πανταζή, Τσουμήτα, Οικονομάκη, Κούρδογλου, Ευθυμίου, Παπαδάκη -λ / Παγώνη -λ, Μερκούρη, Μπακοδήμου, Φάκη, Μαγγίνα, Τσαντέ.

ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΓΟ Ευρυάλης 3-2 (25-15, 24-26, 16-25, 25-18, 15-10)
Κόρινθος (Ανδρεόπουλος): Παναγοπούλου, Μπαλώκα, Δέδε, Θώδη, Ζουμπαράκη, Κωστάκη, Διαμαντοπούλου - λ / Βατουσιάδη - λ, Αλατζάκη
Ευρυάλη (Γκούντας): Μέξη, Μπαξεβάτου, Λιακοπούλου, Ζούρου, Κουντουρά, Αναγνωστοπούλου, Μανώλη - λ / Βογιατζοπούλου - λ, Ταμπάκη, Δράκου.

Στους αγώνες του Σαββάτου σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:
ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΣΠ Ίωνες 3-0 (25-19, 25-19, 25-17)
Μεσσηνιακός (-): Παναγοπούλου, Σουρή, Κωνσταντοπούλου, Σκλήρη, Χειλαδάκη, Ραμούνδου, Τσαμπάτη -λ / Μπούνα -λ, Φωτεινάκη, Τζούλου, Ζερίτη
Ίωνες (Μαρίνος): Πολυδώρη, Βλαχάκη, Ασημακοπούλου, Γραμμένου, Κανάκη, Μουτζούρη, Μιχαϊλίδη -λ / Σταγιάννη -λ, Αγγελή, Πολίτη, Λεκατσά, Συσική

ΑΟ Θρίαμβος - ΑΟ Παλλήνη 3-1 (22-25, 25-16, 25-21, 25-21)
Θρίαμβος (Σάκκουλα): Νικολαΐδη, Παυλοπούλου, Πεδουλάκη, Εικοσιπεντίδου, Χαραλάμπους, Στρατίκη, Μαθιουδάκη - λ / Χανιωτάκη - λ, Δρούγκα, Σταμάτη
Παλλήνη (Τουρνάκης): Πολίτη, Καραμπάγια, Οικονομοπούλου, Τζίμα, Στάθη, Σκλάβαινα,Μπάγια - λ / Κούρτη -λ, Γιαννέλου

ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΣ Ιωνικός 1-3 (25-23, 13-25, 18-25, 29-31)
ΓΣ Χαλανδρίου (Περρόπουλος): Συκιώτη, Κολομητρούση, Πανοπούλου, Γκόγκου, Χριστοδούλου, Μαλουσάρη, Παπαδοπούλου -λ / Καραβοκύρη -λ, Μπαϊράμη, Μούγιου, Φωκιανού
Ιωνικός (Θανέλλας): Βάγια, Κελεσίδη, Νταβροβασίλη, Θράγκα, Βλάχου, Μαγκανάρη, Γεωργίου -λ / Καρούζου -λ , Γκότση, Γάτου, Φώσκολου

Δείτε εδώτην βαθμολογία

Α' Όμιλος - 1ος Υποόμιλος (2η αγωνιστική, όλοι οι αγώνες διεξήχθησαν το Σάββατο)
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟ Αιγάλεω 3-2 (23-25, 20-25, 25-18, 25-21, 15-13)
ΓΣΚ Ηρακλής (Μαρτσουκάκη): Λάβδα, Κόνιαρη, Γκρέκα, Τσελέπη, Δαουλτζόγλου, Γιαννέλου, Λύρα -λ / Πασιαλή -λ, Μπέη, Κορναράκη , Μαυράκου
ΑΟ Αιγάλεω (Αντωνιάδη): Μολδοβανίδη, Μπιτσάκου, Ιωάννου, Μανώλικα, Λαμπιτσάκη, Βλάχου, Οικονομοπούλου -λ / Μπίσκου, Κουλοπούλου, Αναστασιάδη, Παλιοθόδωρου

ΦΟ Βριλησσίων - Ζηρίνειος ΑΟΝ 2-3 (25-21, 13-25, 25-23, 22-25, 13-15)
ΦΟ Βριλησσίων (Ατσιδαύτης): Γκότζη, Κοτσιάκη, Παπουτσάκη, Μικρουδάκη, Μαβιλίδη, Παπαστεργίου, Μπουζιουνεράκη -λ / Τσαρακλή, Γκότση, Βασιλακοπούλου.
ΖΑΟΝ (Μπλάμη): Μπαφατάκη, Κτιστάκη, Καλαϊτζάκη, Τσατσούρι, Γιαννακοπούλου, Κιουτσιούκη, Ξηντάρα -λ / Νικολέτου -λ, Σαρηγιάνογλου.

ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΟ Ηλυσιακός 0-3 (14-25, 12-25, 19-25)
Αναγέννηση (Μηλιώνης): Σκορδά, Σαπαρέφκσα, Κνήτη, Φράγκου, Μάτα, Παπαδοπούλου, Κρητικού -λ / Βογιατζή -λ, Γεωργακοπούλου, Σερασκέρη, Μαραθωκαμπίτου Σ., Μαραθωκαμπίτου Ν.
Ηλυσιακός (Λιόσης): Ράγκου, Λιαρούτσου, Μπέμπη, Σωτηρίου, Δασκαλοπούλου, Κωνσταντίνου, Θύμο -λ / Χαρίση, Βακαλοπούλου, Τσέλιου, Χαμπληλωμάτη

ΑΠΣ Αλίμου - ΑΣΠ Θέτις 0-3 (13-25, 12-25, 18-25)
ΑΠΣ Αλίμου (Παπαθανάσιου Κ.) : Παπαχατζή, Δήμου, Σαρακατσάνη, Καραμπάγια, Καλαφατάκη, Αντώνη, Καρπασίτη -λ / Τσίρου, Αρβανίτη, Πάγια
Θέτις (Παπαθανασίου Χρ.): Λεωνίδου, Φραγκιαδάκη, Μελετιάδη, Χριστοδούλου, Τουρνάκη,Φωτεινού, Καράμπαλη -λ / Κερασιώτου -λ, Αλεξανδροπούλου, Ζήση Χ., Ζήση Π.

Δείτε εδώ την βαθμολογία

Β’ όμιλος - 1ος Υποόμιλος (3η αγωνιστική)
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ελπίς 2-3 (25-23, 25-19, 16-25, 21-25, 13-15)
Νέα Γενεά (Σταυριανίδης) Φαλιάγκα, Βασίλα, Βελίκοβα, Μπάγγου Ε., Καραντζοπούλου, Μιχαλιού, Καραπαλίση -λ / Κολοκυθά, Κουτρουμπή
Ελπίδα (Χρυσομαλλίδης) Σεφεριάδου, Παπάζογλου, Μπολέτου Μ., Μπολέτου Κ., Γκοβεδάρου, Καλαντάτζε, Σουπιώνη -λ / Ντολοπούλου, Καραμούτσα, Νώτη, Βουγιουκλίδου, Κομνίνο

ΑΣ Γιάννενα - Ηρακλής Ιωαννίνων 3-1 (25-15, 25-20, 20-25, 27-25)
ΑΣ Γιάννενα (Ζαρκαλής) Μαγκλάρα Γ., Μαγκλάρα Χ., Κλούμπα, Ασημακίδου, Χατζηγιαννάκου, Παπάζογλου, Καλύβα -λ / Στεφάνου -λ, Ντέρου, Χαρατζόγλου, Λάγκα, Τζαλαλή.
Ηρακλής Ιωαννίνων (Ζιώγος) Κατσιμάνη, Καρατζόγλου, Δαλακλή, Δασκάλου, Ιωαννίδου, Παναγιωτίδου, Ζαβογιάννη -λ / Δερμιτζάκη -λ, Λώλη, Σταύρου, Μπόζιου.


Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Ποσειδώνας Βέροιας 3-1 (25-12, 19-25, 25-16, 25-13)
Νίκη (Δήμητσας) Χαρισιάδου, Βενέτη, Καλογεροπούλου, Καρακύκλα Νικολαΐδου, Δεδούση, Λυμπεροπούλου -λ / Σιδερίδου -λ, Πρόκτερ, Λαμπρίδου, Κωνσταντινίδου, Καράμπαλη
Ποσειδώνας (Λουκάς) Κυριαζάκη, Κυριακίδου, Τσιούχα, Τσαουσοπούλου, Μοσχά, Γαλλίκα, Γρηγοριάδου -λ / Τσιλίκα, Ντακοπούλου.

ΑΣ Καμπανιακός - ΣΑΑΚ Ανατόλια 2-3 (25-19, 31-29, 06-25, 19-25, 10-15)
Καμπανιακός (Αγγουράς) Παρασκευαΐδου, Ακριβοπούλου, Μητροπούλου Κρ., Φαλέγκου, Μητροπούλου Ολ., Ιωαννίδου, Παππά -λ / Κουντουρά, Κελπέκη, Ρογκότη, Μαργαριτοπούλου
Ανατόλια (Τζιουμάκας) Χαλιαμπάλια, Καλπάκη, Χοτοκουρίδου, Παππά, Καρατησίδου, Παφίλη, Ρεΐζογλου -λ / Κωτούλα, Μπίγγα Κ., Μπίγγα Ελ., Σταμπουλή.

Δείτε εδώ την βαθμολογία.

Β’ όμιλος - 2ος Υποόμιλος (3η αγωνιστική)
ΑΣΚ Λαγκαδά - Μακεδόνες Αξιού 0-3 (16-25, 22-25, 22-25)
Λαγκαδάς (Γεωργιάδης) Στεργίου, Τορλαχίδου, Κλέπκου, Δημητριάδου, Παρούτση, Σιδηρά, Σωτήρογλου -λ / Στόιου, Κρακόλη.
Μακεδόνες: Δραγουμάνου, Χαραβελούλη, Κόλλια, Πολυνόπουλου, Καραφουλλίδου, Γιαννούλη, Μυρίδου -λ / Τσαγκαράκη, Παπαδοπούλου

Πήγασος Πολίχνης - ΕΟΣ 0-3 (20-25, 13-25, 13-25)
Πήγασος (Πιπερίδης) Φλώρου, Γαΐτη, Τσαπαρίδου, Καλαϊτζίδου, Διωνά, Ματσαρόκη, Αποστολίδου -λ / Ρόζου -λ, Πολυχρονίδου Γ., Μπογιατζή, Κεκιτζόγλου.
ΕΟΣ (Ακριτίδης) Δημητριάδου, Μπούκα, Παπουλίδου, Ζηνωνίδου, Σταφυλλίδου Χ., Σαββάογλου, Παλτιμσίζογλου -λ / Βοζίκη -λ, Άγγου, Αρμουτάκη, Μητσανη Μακροπουλου Σταφυλιδου Σ.)

Στους αγώνες του Σαββάτου σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:
ΓΣ Ηρακλής - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-2 (25-19, 24-26, 25-23, 24-26, 15-12)
Ηρακλής (Κυριακού): Δαμιανίδου, Βεζυριανίδου, Βλάχου, Γάτση, Δάρδα, Λεωνιδάκη, Κανονίδου -λ / Καλαϊτζίδου - λ, Κολτσιάκη, Γαρέζου, Ντουντούδη
Ελασσόνα (Παναγιώτου): Μπούσια, Παπαδοπούλου Ο., Κατσαρέ, Παραφέστα, Τζιόγα, Παναγιώτου, Παπαδοπούλου Ζ. -λ / Μπαλογιάννη, Χατζηβασίλη, Μπελαή

ΑΣ Ασκληπιός - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-2 (18-25, 25-20, 25-22, 18-25, 15-10)
Ασκληπιός (Καμινάρης): Ντηρογιάννη, Γεωργοπούλου, Βουλγαράκη, Γιάννη, Προβίδα, Τόλιου, Γκουτζιούλα -λ / Κότσιρα -λ, Χατζηχριστοδούλου, Γατσά, Χύτα
ΔΑΣΩ (Ιωαννίδης): Παυλίδου, Καλτουρμίδου Μ., Μπερπέρογλου, Κοτέογλου, Κατουρμίδου Α., Τσιουκάρη, Αναγνώστου -λ / Μαρκαδά, Ανεσιάδου, Καραηλία

Δείτε εδώ την βαθμολογία.