Πρόγραμμα
ΗμερομηνίαΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
Β' Φάση - 1η αγωνιστική
Τετ 30 Νοε, 16:30ΓΣ Χαλανδρίου - Ζηρίνειος ΑΟΝ0-3
Τετ 30 Νοε, 19:00Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης1-3
Τετ 30 Νοε, 20:30ΑΕ Αμπελοκήπων - ΓΣΚ Ηρακλής0-3

(15-25,13-25,13-25)
Τετ 30 Νοε, 21:00ΑΟ Κύδων Χανίων - ΟΠ Ρεθύμνου3-0
Τετ 30 Νοε, 21:30ΧΑΝΘ - ΣΑΑΚ Ανατόλια3-1

(23-25,25-21,25-20,25-22)
Τετ 30 Νοε, 21:45ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΣ Ηλιούπολης 3-2

(25-23,25-18,20-25,21-25,15-11)
Τετ 30 Νοε, 20:30ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΕ Αθήνα 'Μαγκουφάνα'3-0

(25-13,25-17,25-11)
Τετ 30 Νοε, 20:30ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Ίωνες3-0

(25-15,25-16,25-18)
Τρι 29 Νοε, 21:15ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΟ Παλλήνη3-2
Τετ 30 Νοε, 18:00ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟΝ Αμαζόνες3-1

(25-17,19-25,25-14,25-17)
Τετ 30 Νοε, 21:45ΑΟ Θρίαμβος - ΣΦΑ Μελισσίων ‘Ο Φοίβος’3-1

(25-27,25-10,25-12,25-21)
Τετ 30 Νοε, 21:45ΑΠΣ Αλίμου - ΓΣ Πανιώνιος1-3

(18-25,20-25,25-23,14-25)
Πεμ 01 Δεκ, 21:45Νίκη Αμαρουσίου - ΑΟ Ηλυσιακός0-3

(11-25,7-25,16-25)
Τρι 29 Νοε, 21:30ΑΟ Αιγάλεω - ΑΕ Αγίας Παρασκευής0-3

(20-25,20-25,21-25)
Πεμ 08 Δεκ, 20:30ΓΕ Ηρακλείου - ΓΑΣ Μεσσαράς1-3

(24-26,18-25,25-20,22-25)
Τρι 29 Νοε, 19:00Φιλαθλητικός Πρέβεζας - ΑΣ Γιάννενα1-3

(25-21,15-25,10-25,11-25)
ΑΣ Βόλις Κέρκυρας - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου3-0
Τετ 30 Νοε, 21:30ΕΟ Σταυρούπολης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0

(25-15,25-18,25-15)
Τετ 30 Νοε, 20:00ΧΑΝΘ - ΣΑΑΚ Ανατόλια3-1

(23-25,25-21,25-20,25-22)
Τετ 30 Νοε, 20:30ΑΣ Καμπανιακός - ΜΑΣ Νέα Γενεά3-1
Τετ 30 Νοε, 19:30ΟΠΑΘ Περσέας - ΠΑΟΚ0-3

(9-25,18-25,14-25)
Γ.Σ. Νίκαιας - ΑΟ Λαμίας 20133-0
Πεμ 01 Δεκ, 21:00ΑΣ Αργώ Βόλου - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων2-3

(21-25,22-25,25-21,25-23,12-15)
ΑΠΣ Φθία - ΕΑ Λάρισας3-0
Τετ 30 Νοε, 19:00Γ.Σ. Νίκη Βόλου - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός0-3

(18-25,23-25,12-25)
Τετ 30 Νοε, 20:00ΑΣΠ Κόρινθος - Μεσσηνιακός ΓΣ 18880-3
Παρ 02 Δεκ, 19:00Παναχαϊκή 2014 - ΓΣ Σπαρτιατικός3-0

(25-16,29-27,25-15)
Τετ 30 Νοε, 19:30Παναχαϊκή ΓΕ - ΑΣΠ Απόλλων1-3

(22-25,16-25,25-22,15-25)
Τετ 30 Νοε, 19:00Απόλλων Καλαμάτας - ΕΑ Πατρών1-3

(19-25,21-25,25-12,18-25)
Τετ 30 Νοε, 19:00ΑΣΑ Έβρος - ΑΟ Νέας Βύσσας3-1
Τετ 30 Νοε, 19:30ΑΟ Καβάλας - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης0-3
Πεμ 01 Δεκ, 20:00Ροδίων Άθλησις - ΡΣΦΠ Τελχινίς3-0

(25-22,25-15,25-16)
Πεμ 01 Δεκ, 20:30ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης3-1

(19-25,25-17,25-20,25-21)
Πεμ 01 Δεκ, 17:30ΓΑΣ Μέγας Αλέξανδρος - ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας3-1

(12-25,25-8,26-24,25-15)
Τετ 30 Νοε, 19:30ΑΣ Αίας Κιλκίς - ΑΣΚ Λαγκαδά3-0
Πεμ 01 Δεκ, 21:30ΑΕΣΜ Μυγδονιακός - ΣΑ Πειραματικού 3-1

(25-12,17-25,25-23,25-17)
Β' Φάση - 2η αγωνιστική
Τετ 14 Δεκ, 21:30ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΦΟ Βριλησσίων1-3

(16-25,22-25,25-16,19-25)
Τετ 14 Δεκ, 21:45ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟΦ Πορφύρας1-3

(10-25,26-24,22-25,19-25)
Τετ 07 Δεκ, 21:00ΟΦΑ Απολλώνιος - ΓΣΚ Ηρακλής0-3

(12-25,18-25,13-25)
Τετ 14 Δεκ, 21:30ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης3-2

(27-29,25-23,19-25,26-24,15-11)
Τετ 14 Δεκ, 19:00ΑΣ Καμπανιακός - ΧΑΝΘ 0-3

(20-25,16-25,22-25)
Τετ 14 Δεκ, 19:00ΑΣ Νηρέας - ΑΣΣ Αναγέννηση3-0

(25-0,25-0,25-0)
Β' Φάση - 3η αγωνιστική
Τετ 28 Δεκ, 20:00ΑΠΣ Φθία - ΑΟΦ Πορφύρας0-3

(19-25,16-25,12-25)
Ροδίων Άθλησις - ΑΟ Θρίαμβος3-0

(25-0,25-0,25-0)
ΑΣ Νηρέας - Ζηρίνειος ΑΟΝ3-0

(25-0,25-0,25-0)
Πεμ 22 Δεκ, 18:45ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣ Πανιώνιος0-3

(10-25,19-25,21-25)
Τετ 21 Δεκ, 20:15ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΣΚ Ηρακλής0-3

(17-25,23-25,17-25)
Τετ 28 Δεκ, 17:30ΦΟ Βριλησσίων - ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου3-1

(25-16,25-11,15-25,25-19)
Τετ 28 Δεκ, 20:30ΑΟ Κύδων Χανίων - ΓΑΣ Μεσσαράς0-3

(21-25,16-25,22-25)
Τετ 28 Δεκ, 19:00ΕΑ Πατρών - Μεσσηνιακός ΓΣ 18880-3

(18-25,19-25,14-25)
Πεμ 22 Δεκ, 22:00Παναχαϊκή 2014 - ΑΣΠ Απόλλων0-3
Πεμ 05 Ιαν, 17:30ΑΣ Βόλις Κέρκυρας - ΑΣ Γιάννενα1-3

(17-25,18-25,25-23,19-25)
Τετ 28 Δεκ, 18:00ΑΣΑ Έβρος - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης0-3

(15-25,18-25,17-25)
Πεμ 05 Ιαν, 20:00Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Ασκληπιός ΤρικάλωνΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα2-3

(28-26,25-13,19-25,21-25,4-15)
Τετ 28 Δεκ, 18:00ΓΑΣ Μέγας Αλέξανδρος - ΓΣ Νίκαιας1-3

(25-16,17-25,17-25,24-26)
Τρι 20 Δεκ, 20:30ΑΣ Αίας Κιλκίς - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας3-0

(25-14,25-16,25-10)
Τετ 04 Ιαν, 21:30ΑΕΣΜ Μυγδονιακός - ΠΑΟΚ3-0

(25-22,25-23,25-19)
Παρ 23 Δεκ, 21:45ΧΑΝΘ - ΕΟ Σταυρούπολης2-3

(18-25,25-19,24-26,25-23,11-15)
Β' Φάση - 4η αγωνιστική
Σαβ 14 Ιαν, 17:00ΑΣΠ Απόλλων - Μεσσηνιακός ΓΣ 18881-3
Πεμ 12 Ιαν, 20:00Γ.Σ. Νίκαιας - ΓΣ Πανιώνιος0-3
Σαβ 14 Ιαν, 15:00Ροδίων Άθλησις - ΑΟΦ Πορφύρας0-3

(19-25,11-25,13-25)
Τετ 18 Ιαν, 16:30ΑΣ Νηρέας - ΓΣΚ Ηρακλής0-3

(15-25,16-25,10-25)
ΓΑΣ Μεσσαράς - ΦΟ Βριλησσίων3-0

(25-0,25-0,25-0)
Τετ 18 Ιαν, 18:30ΑΕΣΜ Μυγδονιακός - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης3-0

(25-0,25-0,25-0)
Τρι 17 Ιαν, 20:00ΑΣ Αίας Κιλκίς - ΑΣ Γιάννενα3-0

(25-0,25-0,25-0)
ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΕΟ Σταυρούπολης3-0

(25-0,25-0,25-0)
Β' Φάση - 5η αγωνιστική
Τετ 25 Ιαν, 16:00ΓΣ Πανιώνιος - ΓΑΣ Μεσσαράς3-0

(25-20,25-23,25-20)
Τετ 25 Ιαν, 00:00ΑΟΦ Πορφύρας - Μεσσηνιακός ΓΣ 1888Κλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας'3-0

(25-0,25-0,25-0)
Τετ 25 Ιαν, 18:00ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων3-0

(25-16,25-11,25-18)
Τετ 25 Ιαν, 20:30ΑΣ Αίας Κιλκίς - ΑΕΣΜ Μυγδονιακός3-0

(25-18,25-15,25-19)
Γ' Φάση - 1η αγωνιστική
Τετ 01 Φεβ, 18:00ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΕΚ Αθηνών3-1

(25-16,22-25,25-22,25-14)
Τετ 01 Φεβ, 21:45ΑΟΦ Πορφύρας - ΓΣ ΗλιούποληςΚλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας'3-1

(15-25,25-21,26-24,25-16)
Τετ 01 Φεβ, 20:30ΑΣ Αίας Κιλκίς - ΑΣ Μακεδόνες0-3

(20-25,17-25,14-25)
Τετ 01 Φεβ, 21:00ΑΣΠ Θέτις - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil«Γ. Γεννηματάς»1-3

(16-25,21-25,27-25,23-25)
Τετ 01 Φεβ, 17:00ΑΣ Άρης - ΑΟΝ ΠανναξιακόςΔΑΚ Πυλαίας2-3

(25-23,21-25,25-23,13-25,13-15)
Κυρ 29 Ιαν, 15:30ΑΟ Θήρας - ΑΣ ΕλπίςΚλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ3-0

(25-16,25-14,25-18)
Τετ 01 Φεβ, 16:00ΓΣ Πανιώνιος - Ολυμπιακός ΣΦΠ0-3

(8-25,13-25,16-25)
Τετ 01 Φεβ, 17:00Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΠΣ Αίας ΕυόσμουΚλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ3-0

(25-12,25-16,25-17)
Γ' Φάση - 2η αγωνιστική
Τετ 15 Φεβ, 20:30ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ Μαρκοπούλου RevoilΚλειστό Γυμναστήριο 'Π. Σαλπέας'2-3

(17-25,25-21,15-25,25-22,8-15)
Τετ 15 Φεβ, 18:00ΓΣΚ Ηρακλής - Ολυμπιακός ΣΦΠ1-3

(20-25,25-23,21-25,15-25)
Τετ 15 Φεβ, 19:00ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΟ ΘήραςΔΑΚ Νάξου3-0

(25-11,25-20,25-18)
Τετ 15 Φεβ, 16:00Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΣ ΜακεδόνεςΚλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ3-0

(25-15,25-22,25-17)
Τελική φάση - Final 4 (Ημιτελικοί)
Σαβ 04 Μαρ, 19:30Παναθηναϊκός ΑΟ - Ολυμπιακός ΣΦΠΔΑΚ Γλυφάδας 'Μάκης Λιούγκας'0-3

(14-25,24-26,12-25)
Σαβ 04 Μαρ, 17:00ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΟΝ ΠανναξιακόςΔΑΚ Γλυφάδας 'Μάκης Λιούγκας'2-3

(12-25,21-25,25-21,25-19,10-15)
Τελική φάση - Final 4 (Τελικός)
Κυρ 05 Μαρ, 18:00ΑΟΝ Πανναξιακός - Ολυμπιακός ΣΦΠΔΑΚ Γλυφάδας 'Μάκης Λιούγκας'1-3

(25-19,18-25,21-25,15-25)