Το πρόγραμμα των συγκεντρωτικών προπονήσεων των Εθνικών ομάδων (5/2-7/2)



Το πρόγραμμα των προπονήσεων των Εθνικών ομάδων σε όλη τη χώρα από 5/2/17 έως 7/2/17.

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Αριστείδης Γιαμακίδης καλεί τους ανωτέρω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 07/02/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Ι.Λεμονίδης» Αμπελοκήπων στις 18.45 (διάρκεια προπόνησης 19.00 – 21.00).

Κωνσταντίνος Κουτσόγιαννος (ΣΦΚ Πιερικός)
Ιάσων Αθανασίου (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Χρήστος Σαλταφερίδης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Χρήστος Γιαμακίδης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Μιχαήλ Ρετζέπης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Νικόλαος Καλαγασίδης (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 1)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας καλεί τις κάτωθι αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 06/02/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15 (διάρκεια προπόνησης 14.30 – 16.00).

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)
Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)
Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)
Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)
Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)
Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Βασιλική Νικολογιάννη (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)
Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)
Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)
Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)
Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 2)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας καλεί τις κάτωθι αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 06/02/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 15.45 (διάρκεια προπόνησης 16.00 – 17.30).

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)
Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)
Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)
Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)
Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)
Φωτεινή Παπαιωάννου (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Ελένη Κοντούδη (ΓΣΚ Ηρακλής)
Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)
Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)
Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)
Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)
Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)
Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)
Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια)

ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Δημήτρης Φλώρος καλεί τις κάτωθι αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 07/02/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρας (Μίκρα 1) στις 15.15 (διάρκεια προπόνησης 15.30 – 17.30).

Σταματία Κυπαρίσση (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)

Μαγδαληνή Τσιγκαροπούλου (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)
Ανδρομάχη Τσιόγκα (ΑΣ Ποσειδών Βέροιας)
Ελισάβετ Ηλιοπούλου (Χ.Α.Ν.Θ)
Έλενα Λεονταρίδου (Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου)
Βασιλεία Στεφανοπούλου (ΑΣ Καμπανιακός)
Άννα Φλαμουρίδου (ΑΟ Καβάλα)

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Κωνσταντίνος Γκούντας και Ανέστης Γιαννακόπουλος καλούν τις κάτωθι αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή, 05/02/2017 στο Κλειστό γυμναστήριο ΗΡΑΚΛΗ Γέφυρας στις 12.15 (διάρκεια προπόνησης 12.30 – 14.30).

Περσεφόνη Παπαδοπούλου (Π.Ο.Γ Ηρακλής)
Γεωργία Κοντογιάννογλου (Π.Ο.Γ Ηρακλής)
Βαλεντίνα Πυργιώτη (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Τατιάνα Αρμουτσή (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Μαρία Αντωνιάδου (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Κική Λαζαρίδου (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Αγνή Τριλυράκη (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Στέλλα Αντύπα (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Άννα Γιορανίδη (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Αθηνά Νταντούλα (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Ξανθή Τριανταφύλλου (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Μαρία Μαρκάδα (Δ.Α.Σ Ωραιοκάστρου)
Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη (ΑΣ Αστέρας Σίνδου)
Αγάπη Μπρουκς-Μπόγκο (Α.Ε.Σ Κρόνος)
Ναταλία Χοτζ (ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης)
Ιωάννα Ευθυκράτη (Α.Ο. Καβάλα)
Ευαγγελία Κουμπούρα (Φιλαθλητικός Λαρισσα’ι’κος)
Δήμητρα Λαπούση (Α.Ο. Σουφλαρίων)
Μαρία Σιδηροπούλου (ΑΟ Μα’ι΄στρου)
Μαγδαληνή Τσιγκαροπούλου (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)
Σταματία Κυπαρίσση (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)
Όλγα Πετρινόλη (ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)