Το πρόγραμμα των συγκεντρωτικών προπονήσεων των Εθνικών ομάδων (20/2-21/2)



Το πρόγραμμα των συγκεντρωτικών προπονήσεων των Εθνικών ομάδων (20-21/2) έχει ως εξής:

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 1)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 20/02/2017 στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Αγ.Δημητρίου στις 13.45 (διάρκεια προπόνησης 14.00 – 15.30).

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)
Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)
Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)
Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Φωτεινή Παπαγεωργίου (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)
Βασιλική Νικολογιάννη (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)
Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)
Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)
Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)
Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)
Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)
Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)
Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)
Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)
Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 2)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 20/02/2017 στο Δημοτικό κλειστό γυμναστήριο Αγ.Δημητρίου στις 15.15 (διάρκεια προπόνησης 15.30 – 17.00).

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)
Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)
Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Ελένη Κοντούδη (ΓΣΚ Ηρακλής)
Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)
Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)
Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)
Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)
Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)
Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Μαριέτα Κατσαρού-Λαβέρ ( ΦΟΝ Ομόνοια Ναυπάκτου)
Νίκη Απλαδά (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Γεωργίνα Αντωνακάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Ιωάννα Περδικάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια)
Ελένη Παγωμένου (Παναχα’ι’κη Γ.Ε)

ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Δημήτρης Φλώρος καλεί τις παρακάτω αθλήτριες την Τρίτη, 21/02/2017 στις εγκαταστάσεις του Αθλητικού κέντρου Ατέρμων στις 18.30 για φιλικό αγώνα με την ομάδα Α.Σ Αίας Κιλκίς 2009 (διάρκεια φιλικού 19.00-21.00).

Ευφροσύνη Αλεξάκου (Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης)
Ελπινίκη Ζω’ι’δου (ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)
Όλγα Πετρινόλη (ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)
Ελένη Μπάκα (ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)
Σταματία Κυπαρίσση (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)
Μαγδαληνή Τσιγκαροπούλου (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)
Δήμητρα Τζιαρλή (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου)
Ανδρομάχη Τσιόγκα (ΑΣ Ποσειδών Βέροιας)
Ελισάβετ Ηλιοπούλου (Χ.Α.Ν.Θ)
Έλενα Λεονταρίδου (Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου)
Φοίβη- Πολυξένη Καρατζόγλου (ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων)
Ελένη Καρακάση (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Μαρία Μικέλη (Ολυμπιακός ΣΦΠ)


ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Κωνσταντίνος Γκούντας και Ανέστης Γιαννακόπουλος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 21/02/2017 στο Ε.Γ Μίκρας (Μίκρα1) στις 14.45 (διάρκεια προπόνησης 15.00 – 17.00).

Περσεφόνη Παπαδοπούλου (Π.Ο.Γ Ηρακλής)
Γεωργία Κοντογιάννογλου (Π.Ο.Γ Ηρακλής)
Βαλεντίνα Πυργιώτη (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Τατιάνα Αρμουτσή (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Μαρία Αντωνιάδου (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Κική Λαζαρίδου (ΑΣ Ελπίδα Αμπελοκήπων)
Αγνή Τριλυράκη (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Στέλλα Αντύπα (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Άννα Γιορανίδη (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Αθηνά Νταντούλα (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Ξανθή Τριανταφύλλου (ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης)
Μαρία Μαρκάδα (Δ.Α.Σ Ωραιοκάστρου)
Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη (ΑΣ Αστέρας Σίνδου)
Αγάπη Μπρουκς-Μπόγκο (Α.Ε.Σ Κρόνος)
Ναταλία Χοτζ (ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης)
Ιωάννα Ευθυκράτη (Α.Ο. Καβάλα)
Ευαγγελία Κουμπούρα (Φιλαθλητικός Λαρισσα’ι’κος)
Δήμητρα Λαπούση (Α.Ο. Σουφλαρίων)
Μαρία Σιδηροπούλου (ΑΟ Μα’ι΄στρου)
Μαγδαληνή Τσιγκαροπούλου (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)
Σταματία Κυπαρίσση (ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης)
Όλγα Πετρινόλη (ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης)
Ευαγγελία Γαροφαλλάκη (Ε.Ο.Σταυρούπολης)