Το πρόγραμμα των συγκεντρωτικών προπονήσεων των Εθνικών ομάδων (7/4/2017)

×


Το πρόγραμμα των προπονήσεων των Εθνικών ομάδων για τη Μεγάλη Εβδομάδα έχει ως εξής:

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Πελοποννήσου)
Η ομοσπονδιακή προπονήτρια Μπέττυ Κουτσολία καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Μ. Τετάρτη, 12/04/2017 στο Κλειστό γυμναστήριο Βέλου Κορινθίας στις 15.45 (διάρκεια προπόνησης 16.00 – 18.00).

Μυρτώ Χρυσοβέργη (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Βασιλική Χριστοπούλου (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Ελευθερία Κουμούτση (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Ευγενία Μπαλακανάκη (ΓΣ Άργους)
Ελένη Παγωμένου (Παναχαϊκή ΓΕ)
Βασιλική Παυλοπούλου (ΑΟ Αίολος Πατρών)
Ολυμπία Μετόχου (ΑΣΠ Κορίνθου)
Δήμητρα Χατζή (ΑΣΠ Κορίνθου)
Ιωάννα Πατρινέλη (ΣΕΦΑ Αρκαδικός)
Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια )


ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Αριστείδης Γιαμακίδης καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτικές προπονήσεις τις κάτωθι ημέρες και ώρες:

Μ. Τετάρτη 12/04/2017 στο κλειστό γυμναστήριο «Ι.Λεμονίδης» Αμπελοκήπων στις 19.00 (διάρκεια προπόνησης 19.30 – 21.30).

Μ. Πέμπτη 13/04/2017 στο ΔΑΚ Ευόσμου στις 12.30 (διάρκεια προπόνησης 13.00 – 15.00).

Φώτης Ρέτζιος (ΠΑΣ Ίκαρος Εδέσσας)
Κωνσταντίνος Κουτσόγιαννος (ΣΦΚ Πιερικός)
Ιάσων Αθανασίου (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Χρήστος Σαλταφερίδης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Χρήστος Γιαμακίδης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Μιχαήλ Ρετζέπης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Νικόλαος Καλαγασίδης (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου)
Τριαντάφυλλος Αγγελίδης (ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας)
Χαράλαμπος Κομητούδης (ΑΟ Σερρών)
Θεόδωρος Δορδοκίδης (ΑΕ Λάρισας)
Ιάσωνα Μάντζιο (ΑΓΣ Ιωαννίνων)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Κρήτης)
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Μανώλης Μανωλάκης καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Μ. Τρίτη, 11/04/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου «Μελίνα Μερκούρη» στις 11.45 (διάρκεια προπόνησης 12.00 – 14.00).

Έφη Τσιναρίδου (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Ειρήνη Μασέλη (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Άννα Γενειατάκη (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Αντωνία Προφυλίδου (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Μιχαήλ Τέρψη (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Γεωργία Καλογρίδη (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Αναστασία Ποντικάκη (Α.Ο Κύδων Χανίων)
Νικολέτα Κοϊμτζή (Ν.Α.Ο Σούδας)
Κωνσταντίνα Τζανατέα (Ν.Α.Ο Σούδας)
Κωνσταντίνα Πίσσα (ν.ΟΠ.Ρεθύμνου)
Χρύσα Γιαννουλάκη (ΟΚΑ Αρκάδι)
Σαβερίνα Κολέτσι (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)
Βασιλική Κάπου (Γ.Ε.Ηρακλείου)
Λίνα Μπριλάκη (ΓΑΣ Μεσαράς)