Τα αποτελέσματα της Α2 Γυναικών (23-10-2016)

×


Στο παιχνίδι που έκλεισε την αυλαία της 3ης αγωνιστικής του 2ου υποομίλου του Α' ομίλου της Α2 Γυναικών, ο Πανιώνιος επικράτησε με 3-0 της Τελχινίδας.

ΡΣΦΠ Τελχινίς - ΓΣ Πανιώνιος 0-3 (20-25, 21-25, 20-25)

Τελχινίδα (Τσιντομηνάς): Βράτσαλη, Μαθιουδάκη, Μητροπούλου, Γιαννέλη, Χρυσόχου, Τερζίου, Αμορανίτη Ε. (λ) / Αμορανίτη Ν. (λ), Μίχου, Κουτζούκη, Βλαμάκη, Χειμωνέττου, Δαουτοπούλου, Αποστολάκη
Πανιώνιος (Καλαρά): Μουρατίδη, Μπανίκα Σ., Χόρμη, Μπέη, Μπακοδήμου, Γκουτιμένκο, Παγώνη (λ) / Φωκιανού, Κούρδογλου, Φλιάκου

Στους αγώνες που έγιναν το Σάββατο:

ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Αιγάλεω 3-1 (18-25, 25-20, 25-14, 26-24)

ΑΣ Ηλιούπολης (Παγανέλης): Δελατόλα, Χατζηνικολάου, Κωνσταντίνου, Παππά, Ξένου, Θεοδωράκη, Καρτσαφλέκη λ / Κρανιά –λ, Ξοφάκη
Αιγάλεω (Αντωνιάδη): Καρακατσάνη, Βλάχου, Καραμούντζου, Μανωλίκα, Ιωάννου, Σολωμού, Αναστασιάδη -λ / Κανελλοπούλου λ, Παλιοθεοδώρου, Σαμπάνη, Δίκη, Αναστασιάδου

ΖΑΟΝ – Αστέρας Αγίου Δημητρίου 3-2 (25-18, 25-23, 23-25, 19-25, 15-9)

ΖΑΟΝ (Μπλάμη): Ντονά, Μολδοβανίδη, Οικονομοπούλου, Κόνιαρη, Τσατσούρι, Καπέλου, Σκυθιώτη -λ / Νικολέτου -λ, Καραμαούνα, Μπαφατάκη
Αστέρας (Στάθης) Μερκούρη, Βακαλοπούλου, Σταματέλου, Καρκατζούλη, Γεωργακοπούλου, Βασιλειάδου, Μάρκου-λ / Δελάγα, Λεκατσά, Ραπτη, Φιλίππου

ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΕ Αγίας Παρασκευής 1-3 (22-25, 25-23, 20-25, 21-25)

Αναγέννηση (Μηλιώνης): Μιχαλιού, Σκούνα, Βαλιδάκη, Σπηλιωτοπούλου, Φράγκου Μ., Πανταζή / Πολίτη (λ), Μαραθοκαμπίτου Σ., Μαραθοκαμπίτου Ν., Μαγγιρίδου, Φράγκου Β.
Αγία Παρασκευή (Κωστακόπουλος): Τσιώνη, Καβριγιάννη, Μιχαλάκη, Δρούγκα, Λάιου, Ζήση Π. / Μανιατογιάννη (λ), Παραμανίδη, Ζήση Χ.

ΑΟ Παλλήνη - ΑΟ Ηλυσιακός 2-3 (19-25, 25-17, 25-22, 22-25, 15-17)

Παλλήνη (Οικονόμου): Νικολαΐδη, Βονόρτα, Τεργάκου, Τζίμα, Στάθη, Χαραλάμπους, Μπάγια (λ) / Κούρτι (λ), Κατσαντώνη
Ηλυσιακός (Λιώσης): Σωτηρίου, Λιαρούτσου, Αναγνώστου, Χριστοδούλου, Μπίλια, Τσέλιου, Θύμο (λ) / Γκιαούρη (λ), Ράγκου, Χαμπιλομάτη, Πολυδώρου

Δείτε την βαθμολογία εδώ.