Πρόγραμμα
ΗμερομηνίαΑγώναςΑποτέλεσμα
Β' Φάση - 1η αγωνιστική
Σαβ 26 Νοε, 19:00ΟΦΗ - ΣΦΠ Χανίων3-0

(25-20,25-21,25-21)
Τετ 30 Νοε, 18:30Άνεμος Χανίων - ΟΠ Ρεθύμνου0-3
Σαβ 26 Νοε, 13:00Εθνικός ΟΦΠΦ - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω3-0

(25-12,25-11,25-11)
Κυρ 27 Νοε, 00:00ΑΟ Βάρης 'Ο Αναγυρούς' - ΣΠΑ Καρδίτσας3-0
Σαβ 26 Νοε, 20:30ΓΣ Απόλλων - ΔΑΣ Δραπετσώνας3-2

(20-25,21-25,25-18,25-18,16-14)
Σαβ 26 Νοε, 19:00ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΕΚ Αθηνών3-1

(25-22,30-32,25-21,25-18)
Τρι 29 Νοε, 21:45ΑΚ Ζωγράφου - ΓΣ Πανιώνιος1-3

(18-25,25-23,22-25,16-25)
Σαβ 26 Νοε, 18:00ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΟ Παλλήνη3-1

(16-25,25-22,25-22,26-24)
Κυρ 27 Νοε, 21:30ΓΣ Κερατέας - ΑΣ Ιωνικός
Σαβ 26 Νοε, 18:00ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΣ Πανερυθραϊκός0-3

(21-25,17-25,24-26)
Σαβ 26 Νοε, 21:45ΓΣ Ηλιούπολης - ΣΦΑ Μελισσίων ‘ Ο Φοίβος’3-0

(25-23,25-20,25-20)
Τετ 30 Νοε, 19:30Αναγέννηση Άρτας - ΑΓΣ Ιωαννίνων3-1
Τετ 30 Νοε, 18:00ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Καλαμάτα 802-3

(27-25,18-25,23-25,25-19,15-17)
Κυρ 27 Νοε, 18:00Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου - ΑΟ Αιγιαλέων0-3
Τετ 30 Νοε, 19:00ΑΟ Ξυλοκάστρου - ΑΣΠ Ερμής0-3
Σαβ 26 Νοε, 20:00Ε.Α. Πατρών - ΑΣΠ Απόλλων3-1

(27-25,19-25,28-26,25-16)
Τετ 30 Νοε, 21:00ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας3-0
Σαβ 26 Νοε, 18:00ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΑΣ Πήγασος Κοζάνης3-0

(25-12,25-13,25-12)
Δευ 28 Νοε, 21:30ΓΑΣ Ευκαρπίας - ΑΣ Μακεδονικός0-3
Σαβ 26 Νοε, 20:00ΠΣΦ Συκεών - ΑΜΣ Νέστωρ0-3

(15-25,25-27,23-25)
Σαβ 26 Νοε, 18:00Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ3-1
Σαβ 26 Νοε, 20:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣ Ελπίς0-3

(18-25,22-25,14-25)
Τρι 29 Νοε, 20:30ΑΣ Καμπανιακός - ΟΠΑΘ Περσέας3-1

(25-20,21-25,25-20,25-23)
Τρι 29 Νοε, 18:30ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΣ Άρης1-3

(16-25,25-20,14-25,20-25)
Κυρ 27 Νοε, 18:00ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής0-3

(20-25,24-26,18-25)
Κυρ 27 Νοε, 19:00ΑΣΑ Έβρος - ΑΟ Σερρών3-0
Κυρ 27 Νοε, 00:00ΑΟ Καβάλας - ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας3-0
Τετ 30 Νοε, 20:00ΑΕ Λάρισας - ΑΣ Αργώ Βόλου3-1

(21-25,25-23,27-25,25-17)
Κυρ 27 Νοε, 19:30ΦΟ Καμποχώρων - ΑΟ Μυτιλήνης1-3

(23-25,16-25,25-21,26-25)
Κυρ 27 Νοε, 19:00ΑΕΣΠ Φοίνικας - Ροδίων Άθλησις0-3

(17-25,15-25,22-25)
Β' Φάση - 2η αγωνιστική
Πεμ 08 Δεκ, 21:00ΓΕ Ηρακλείου - ΟΦΗ0-3

(17-25,19-25,22-25)
Τετ 14 Δεκ, 21:45ΓΣ Πανιώνιος - ΓΣ Απόλλων0-3

(15-25,16-25,17-25)
Πεμ 08 Δεκ, 21:15ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΣ Πανερυθραϊκός3-2

(22-25,25-22,25-19,20-25,15-7)
Τετ 14 Δεκ, 21:30ΑΟ Βάρης 'Ο Αναγυρούς' - ΓΣ Ηλιούπολης3-0

(25-15,25-22,25-21)
Τετ 14 Δεκ, 19:00ΑΟΝΣ Μίλων - Εθνικός ΟΦΠΦ0-3

(12-25,17-25,13-25)
Τετ 14 Δεκ, 21:00ΓΣ Κερατέας - ΟΠ Ρεθύμνου3-0

(25-0,25-0,25-0)
Τετ 14 Δεκ, 19:30ΑΣΠ Ερμής - ΑΟ Καλαμάτα 800-3

(19-25,18-25,19-25)
Δευ 12 Δεκ, 17:00ΑΟ Αιγιαλέων - Ε.Α. Πατρών0-3

(16-25,21-25,20-25)
Τετ 14 Δεκ, 21:00ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου0-3

(22-25,21-25,23-25)
Τετ 14 Δεκ, 19:30ΑΣΑ Έβρος - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής0-3

(22-25,22-25,18-25)
Τετ 14 Δεκ, 19:30ΑΟ Καβάλας - Πήγασος Πολίχνης0-3

(18-25,19-25,11-25)
Τετ 14 Δεκ, 19:00ΑΕ Λάρισας - ΑΜΣ Νέστωρ0-3

(14-25,18-25,25-27)
Πεμ 15 Δεκ, 20:00ΑΣ Μακεδονικός - ΑΣ Ελπίς1-3

(19-25,21-25,25-17,24-26)
Τρι 13 Δεκ, 21:00ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Άρης1-3

(25-23,12-25,22-25,20-25)
Κυρ 18 Δεκ, 12:00Ροδίων Άθλησις - ΑΟ Μυτιλήνης3-0

(25-14,25-19,25-18)
Β' Φάση - 3η αγωνιστική
Τετ 28 Δεκ, 18:00ΑΣ Ελπίς - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής3-0

(25-0,25-0,25-0)
Τρι 17 Ιαν, 21:00Πήγασος Πολίχνης - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου2-3
Τετ 28 Δεκ, 19:15ΑΣ Άρης - ΑΜΣ Νέστωρ1-3

(22-25,25-15,20-25,14-25)
Τετ 28 Δεκ, 18:00Αναγέννηση Άρτας - Ε.Α. Πατρών1-3

(25-20,18-25,19-25,18-25)
Κυρ 15 Ιαν, 16:30ΑΟ Βάρης 'Ο Αναγυρούς' - ΟΦΗ0-3

(15-25,17-25,22-25)
Πεμ 22 Δεκ, 19:30ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΓΣ Απόλλων3-0
Δευ 09 Ιαν, 21:45ΑΟΝ Αργυρούπολης - Ροδίων Άθλησις3-2

(27-25,25-22,26-28,21-25,15-10)
Παρ 30 Δεκ, 20:00ΓΣ Κερατέας - Εθνικός ΟΦΠΦ0-3

(11-25,9-25,10-25)
Β' Φάση - 4η αγωνιστική
Τετ 25 Ιαν, 19:00ΑΟ Καλαμάτα 80 - Ε.Α. Πατρών0-3

(21-25,16-25,16-25)
Κυρ 22 Ιαν, 15:00ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΟΦΗ0-3
Τετ 25 Ιαν, 17:00Εθνικός ΟΦΠΦ - ΑΜΣ Νέστωρ3-0

(25-19,25-22,25-13)
Πεμ 26 Ιαν, 21:00ΑΣ Ελπίς - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου0-3

(19-25,19-25,18-25)
Γ' Φάση - 1η αγωνιστική
Τετ 08 Φεβ, 19:00ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - Ηρακλής Πετοσφαίριση 20153-2

(25-21,25-27,20-25,25-23,15-11)
Τετ 08 Φεβ, 14:30ΠΑΟΚ - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1

(25-22,25-23,24-26,28-26)
Τετ 08 Φεβ, 20:30ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΑΟ Ορεστιάδας 0-3

(17-25,23-25,15-25)
Τετ 08 Φεβ, 16:00ΟΦΗ - Παναθηναϊκός ΑΟ2-3

(13-25,19-25,25-17,28-26,8-15)
Τετ 08 Φεβ, 18:00ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΑΟ Φοίνικας Σύρου3-0

(25-16,25-17,25-21)
Πεμ 09 Φεβ, 18:00Ολυμπιακός ΣΦΠ - Παναχαϊκή Πετοσφαίριση 20133-0

(25-17,25-11,25-15)
Τετ 08 Φεβ, 20:00Εθνικός ΟΦΠΦ - ΑΠΣ Κύζικος1-3

(22-25,25-22,26-28,23-25)
Τετ 08 Φεβ, 19:00Ε.Α. Πατρών - ΑΟΠ Κηφισιάς1-3

(16-25,25-27,25-18,15-25)
Γ' Φάση - 2η αγωνιστική
Τετ 22 Φεβ, 19:00ΑΟΠ Κηφισιάς - Παναθηναϊκός ΑΟ
Τετ 22 Φεβ, 19:00ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Τετ 22 Φεβ, 17:00ΠΑΟΚ - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
Τετ 22 Φεβ, 17:00ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΠΣ Κύζικος