Πρόγραμμα
ΗμερομηνίαΑγώναςΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Σαβ 05 Νοε, 19:00ΑΟ Σερρών - ΑΣ Μακεδονικός3-0

(25-20,25-20,25-22)
Σαβ 05 Νοε, 18:00ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - Πήγασος Πολίχνης0-3

(17-25,15-25,20-25)
Σαβ 05 Νοε, 18:00ΧΑΝΘ - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου3-1

(21-25,25-18,25-21,25-21)
Κυρ 06 Νοε, 18:00ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΑΜΣ Νέστωρ1-3
ΡΕΠΟ - ΟΠΑΘ Περσέας
2η αγωνιστική
Σαβ 12 Νοε, 17:00ΑΣ Μακεδονικός - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής3-1

(25-15,19-25,25-20,29-27)
Κυρ 13 Νοε, 18:00ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Σερρών0-3

(22-25,20-25,21-25)
Κυρ 13 Νοε, 18:00ΑΜΣ Νέστωρ - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου3-0

(25-16,25-15,25-16)
Κυρ 13 Νοε, 20:00ΟΠΑΘ Περσέας - ΧΑΝΘ3-1

(23-25,25-18,25-18,25-18)
Πήγασος Πολίχνης - ΡΕΠΟ
3η αγωνιστική
Σαβ 19 Νοε, 18:00ΧΑΝΘ - Πήγασος Πολίχνης0-3

(16-25,23-25,23-25)
Σαβ 19 Νοε, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΟΠΑΘ Περσέας3-2

(20-25,26-24,25-23,26-28,15-11)
Κυρ 20 Νοε, 20:00ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΓΕ Αλεξανδρούπολης3-1

(17-25,25-21,25-15,25-18)
Σαβ 19 Νοε, 19:00ΑΟ Σερρών - ΑΜΣ Νέστωρ1-3

(25-21,15-25,22-25,21-25)
ΡΕΠΟ - ΑΣ Μακεδονικός
4η αγωνιστική
Σαβ 03 Δεκ, 18:00ΑΜΣ Νέστωρ - ΟΠΑΘ Περσέας3-0

(25-17,25-19,25-24)
Σαβ 03 Δεκ, 19:00ΑΟ Σερρών - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής1-3

(25-22,23-25,20-25,16-25)
Σαβ 03 Δεκ, 19:00ΑΣ Μακεδονικός - ΧΑΝΘ3-0

(28-26,25-22,27-25)
Σαβ 03 Δεκ, 19:00Πήγασος Πολίχνης - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου3-0

(25-16,25-23,25-16)
ΡΕΠΟ - ΓΕ Αλεξανδρούπολης
5η αγωνιστική
Σαβ 10 Δεκ, 18:00ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΜΣ Νέστωρ0-3

(18-25,13-25,15-25)
Σαβ 10 Δεκ, 20:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣ Μακεδονικός3-2

(25-17,16-25,19-25,25-23,15-12)
Σαβ 14 Ιαν, 17:00ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΧΑΝΘ1-3

(17-25,16-25,25-23,16-25)
Σαβ 10 Δεκ, 18:00ΟΠΑΘ Περσέας - Πήγασος Πολίχνης0-3

(17-25,17-25,19-25)
ΡΕΠΟ - ΑΟ Σερρών
6η αγωνιστική
Σαβ 17 Δεκ, 18:00ΑΜΣ Νέστωρ - Πήγασος Πολίχνης3-1

(25-21,20-25,25-22,25-22)
Σαβ 17 Δεκ, 19:00ΑΣ Μακεδονικός - ΟΠΑΘ Περσέας3-0

(25-20,25-20,25-17)
Σαβ 17 Δεκ, 19:00ΑΟ Σερρών - ΧΑΝΘ3-0

(25-12,25-22,25-21)
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΡΕΠΟ
Κυρ 18 Δεκ, 18:00ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου3-1

(28-26,20-25,25-20,25-21)
7η αγωνιστική
Σαβ 21 Ιαν, 20:00ΟΠΑΘ Περσέας - ΓΕ Αλεξανδρούπολης
Σαβ 21 Ιαν, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΟ Σερρών
Κυρ 22 Ιαν, 17:00ΧΑΝΘ - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
Σαβ 21 Ιαν, 19:00Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Μακεδονικός
ΡΕΠΟ - ΑΜΣ Νέστωρ
8η αγωνιστική
Σαβ 28 Ιαν, 18:00ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
Σαβ 28 Ιαν, 18:00ΑΜΣ Νέστωρ - ΑΣ Μακεδονικός
Σαβ 28 Ιαν, 19:00ΑΟ Σερρών - ΟΠΑΘ Περσέας
Κυρ 29 Ιαν, 18:00ΓΕ Αλεξανδρούπολης - Πήγασος Πολίχνης
ΡΕΠΟ - ΧΑΝΘ
9η αγωνιστική
Σαβ 04 Φεβ, 17:00ΑΣ Μακεδονικός - ΓΕ Αλεξανδρούπολης
Σαβ 04 Φεβ, 18:00ΟΠΑΘ Περσέας - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
Σαβ 04 Φεβ, 18:00Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Σερρών
Σαβ 04 Φεβ, 19:00ΧΑΝΘ - ΑΜΣ Νέστωρ
ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΡΕΠΟ
10η αγωνιστική
Σαβ 11 Φεβ, 18:00Πήγασος Πολίχνης - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
Σαβ 11 Φεβ, 18:00ΑΜΣ Νέστωρ - ΓΕ Αλεξανδρούπολης
Σαβ 11 Φεβ, 19:00ΑΣ Μακεδονικός - ΑΟ Σερρών
Σαβ 11 Φεβ, 20:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΧΑΝΘ
11η αγωνιστική
Σαβ 18 Φεβ, 18:00ΑΟ Σερρών - ΓΕ Αλεξανδρούπολης
Σαβ 18 Φεβ, 18:00ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΣ Μακεδονικός
Σαβ 18 Φεβ, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΜΣ Νέστωρ
Σαβ 18 Φεβ, 20:00ΧΑΝΘ - ΟΠΑΘ Περσέας
12η αγωνιστική
Σαβ 25 Φεβ, 18:00ΑΜΣ Νέστωρ - ΑΟ Σερρών
Σαβ 25 Φεβ, 18:00ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
Σαβ 25 Φεβ, 19:00Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ
Κυρ 26 Φεβ, 19:00ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
13η αγωνιστική
Σαβ 04 Μαρ, 18:00ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΜΣ Νέστωρ
Σαβ 04 Μαρ, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - Πήγασος Πολίχνης
Σαβ 04 Μαρ, 19:00ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΟ Σερρών
Σαβ 04 Μαρ, 20:00ΧΑΝΘ - ΑΣ Μακεδονικός
14η αγωνιστική
Σαβ 11 Μαρ, 18:00ΧΑΝΘ - ΓΕ Αλεξανδρούπολης
Σαβ 11 Μαρ, 18:00ΑΜΣ Νέστωρ - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
Σαβ 11 Μαρ, 19:00ΑΣ Μακεδονικός - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
Σαβ 11 Μαρ, 19:00Πήγασος Πολίχνης - ΟΠΑΘ Περσέας
15η αγωνιστική
Σαβ 18 Μαρ, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΓΕ Αλεξανδρούπολης
Σαβ 18 Μαρ, 18:00ΧΑΝΘ - ΑΟ Σερρών
Σαβ 18 Μαρ, 18:00ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΣ Μακεδονικός
Σαβ 18 Μαρ, 19:00Πήγασος Πολίχνης - ΑΜΣ Νέστωρ
16η αγωνιστική
Σαβ 25 Μαρ, 18:00ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΧΑΝΘ
Σαβ 25 Μαρ, 19:00ΑΣ Μακεδονικός - Πήγασος Πολίχνης
Σαβ 25 Μαρ, 19:00ΑΟ Σερρών - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
Κυρ 26 Μαρ, 18:00ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΟΠΑΘ Περσέας
17η αγωνιστική
Σαβ 01 Απρ, 18:00Πήγασος Πολίχνης - ΓΕ Αλεξανδρούπολης
Σαβ 01 Απρ, 18:00ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΟ Σερρών
Σαβ 01 Απρ, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
Σαβ 01 Απρ, 19:00ΑΣ Μακεδονικός - ΑΜΣ Νέστωρ
18η αγωνιστική
Σαβ 08 Απρ, 18:00ΑΜΣ Νέστωρ - ΧΑΝΘ
Σαβ 08 Απρ, 18:00ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΟΠΑΘ Περσέας
Σαβ 08 Απρ, 19:00ΑΟ Σερρών - Πήγασος Πολίχνης
Κυρ 09 Απρ, 18:00ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Μακεδονικός