Σωματομετρική και εργομετρική καταγραφή στο διακλιμακιακό στους Μολάους
Στο κλειστό γυμναστήριο στους Μολάους ξεκίνησε την Δευτέρα 2 Απριλίου το διακλιμακιακό αγοριών. Το πρόγραμμα της Τρίτης περιελάμβανε σωματομετρική και εργομετρική καταγραφή των αθλητών.
Τις προπονήσεις πραγματοποιεί ο Ομοσπονδιακός προπονητής της Εθνικής Παμπαίδων Γιώργος Μπακοδήμος, ο συνεργάτης του Μαρίνος Κουτσογιάννης και συμμετέχουν επίσης οι Π.Ο.Π. Σπύρος Κυριακάκης, Παναγιώτης Τσότρας, Γιάννης Σαλωνίτης και Γιάννης Ρηγάκος.
Τις προπονήσεις επισκέφτηκαν την Τρίτη 3 Απριλίου ο Ταμίας της Ε.Ο.ΠΕ. Τάκης Καβαλιεράκης, ο Διευθυντής της Ομοσπονδίας Περικλής Μπακοδήμος και ο Ομοσπονδιακός προπονητής της Εθνικής Εφήβων Παναγιώτης Λακασάς.
![](https://fortune.suntech.gr/sfw_clients/FortuneData174/Email/1754/8.jpg)
![](https://fortune.suntech.gr/sfw_clients/FortuneData174/Email/1754/8.jpg)