Συνάντηση του προέδρου της ΕΟΠΕ με εκπροσώπους ομάδων της Volley League Γυναικών
Πραγματοποιήθηκε σήμερα συνάντηση εργασίας του προέδρου της ΕΟΠΕ Γιώργου Καραμπέτσου με εκπροσώπους των ομάδων της Volley League γυναικών Πάρη Ευαγγελίου (Α.Ο. Μαρκοπούλου), Ιερώνυμου Κοντονή (Θέτιδας Βούλας), Στάθη Νικολούζου (Γ.Σ. Πανιωνίου), παρουσία του νομικού συμβούλου Χρήστου Ηλιάδη με σκοπό την διερεύνηση της μετατροπής των τμημάτων από ερασιτεχνικά σε Τμήματα Αμειβομένων Πετοσφαιριστριών.